[Večerní souhrn článků] • Výrobce piva Ab InBev pomáhá africkým zemědělcům díky blockchainu • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Společnost AB inBev pomáhá africkým zemědělcům pomocí blockchainu

Ab InBev je nadnárodní společnost, která spojuje několik velkých výrobců piva, mezi něž patří značky jako Budweiser, Stella Artois nebo Corona. Pomocí vytvořeného blockchainu pomáhá místním africkým farmářům prokázat, že jsou dodavateli této nadnárodní společnosti. Zprávu dnes vydal portál Yahoo Finance.

Drobným africkým zemědělcům umožňuje blockchainové řešení financovat zemědělské nástroje, zvýšit jejich výnosy a omezit korupci, kterou představují prostředníci. Farmám se tak naskytují šance otevírat bankovní účty a rozvíjet podnikání.

Analýzy a trhy

21.01.20 Technická analýza BTC/USD – Konsolidace v trianglu jako příprava k dalšímu poklesu

Tak jsme se konečně dočkali poklesu, který byl sice očekáván, ale přišel bez jakéhokoliv varování. Z trhu Bitcoinu (BTC) bylo v posledních několika dnech znát, že ztrácí páru, ale já osobně jsem doufal alespoň v nějaký náznak, že se to blíží.

21.01. Technická analýza: LTC a NEO: Stále bullish, no propadu se nevyhneme. Nové high low

Litecoin mírně přepadává poté, co Bitcoin narazil na odpor 9 000 USD. Jeho pattern je ale stále bullish. NEO zaostává za top 20, kulaté dno zanedlouho skončí.

[Přehled trhu] 21.01.20 [DASH] 9% [BSV] +16 % Bitcoin SV opouštějí investoři, včera naposled pump [BTC] -1 % Bitcoin má namířeno ke 8 000 USD supportu?!

Bitcoin včera zastavil propad, který začal v neděli, a zatím odebral na hodnotě 400 USD/BTC. Bitcoin SV si nadále udržuje svou hodnotu i poté, co právník Craiga Wrighta oznámil, že Wright klíče k 1,1 mil. BTC nemá. DASH včera znovu předvedl šílenou bull run jízdu.

Kryptoměny a kryptofirmy

Co je za raketovým růstem Bitcoinu SV?

Bitcoin SV nazývaný jako Bitcoin Satoshi Vision vznikl forkem z BCH, co už sám o sobě je velmi divný projekt samotného Wrighta. Už jen toto samo o sobe je minimálně ambiciózní a pokud tomu tak je tvůrci by měli prokázat že opravdu jsou ve styku se samotným Satoshi Nakamotem, či jak Craig Wright tvrdí, že jím je.

Je Bitcoin odpovědí na Trumpovu štedrost vůči bankám, které mají daňové úlevy na své extrémní zisky?

Bankám se daří, loni zažily rok mimořádně bohatých zisků a těší se z daňových úlev, které jim v USA servíruje prezident Trump.

Jak získat zdarma mince Tezos (XTZ) – Faucet

Nadace Tezos začátkem tohoto týdne spustila faucet  XTZ, který rozdává kryptoměnu každému, kdo jednoduše uvede adresu peněženky a prokáže, že není robot.

Hot news

Bitcoinové futures CME zdvojnásobily svůj obchodovaný objem

Dle údajů zveřejněných společností CME Group objem bitcoinových futures výrázně vzrostl za poslední týden, od uvedení na trh. CME Group nabízí bitconové futures v reakci na rostoucí poptávku o kryptoměny.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Nesnáze Margin Tradera

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: