21.01. Technická analýza: LTC a NEO: Stále bullish, no propadu se nevyhneme. Nové high low

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Kryptoburza Gemini uvádí DeFi tokeny • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • EU navrhuje zákon pro regulaci kryptoměn • Glassnode: Uniswap může být pod kontrolou Binance • a další články

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě.  TRHY Po několika dnech prudkého poklesu...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Litecoin mírně přepadává poté, co Bitcoin narazil na odpor 9 000 USD. Jeho pattern je ale stále bullish. NEO zaostává za top 20, kulaté dno zanedlouho skončí.

Vítejte tradeři v našem dalším update analýzy na LTC/USD a NEO/USD. Tento týden mírně propadáme poté, co Bitcoin narazil na 9 000 odpor a bears zaútočili v plné síle.

[LTC/USD] V roce 2020 + 39,89 %

Začneme neskutečně dobře vypadající grafem Litecoinu v roce 2020. V tomto týdnu se nám Litecoin propadl na momentální hodnotu 57 USD, stále tvoří zajímavý vzestupný kanál. Na grafu sledujeme několik supportních (podpůrných) linií, kde se dá vstupovat do pozice. Nejbližší je na 54 USD.

Litecoin to má momentálně namířeno právě k hodnotě 54 USD. Vrchol kanálu se ale možná ukončí větším přepadem dolů, než je 54 USD, ale to až v následujícím updatu.

Momentální hodnota 57,4 USD za LTC se vůbec nepřibližuje letní top hodnotě, která činila 160 USD. Podle grafu mají bulls podporu na hodnotách 54 USD, přičemž se pohybujeme v sestupném kanále. Nejbližší rezistence je až na 58 – 63 USD. Při ní bych čekal, že se Litecoin v růstu zastaví a vytvoří konsolidaci.

LTC predikce pro rok 2020

Predikce pro rok 2020 jsou pro Litecoin příznivé. Není tomu dávno, co jsme viděli hodnotu LTC nad 160 USD. Momentálně jsme ukončili půlroční bear market, kdy cena poklesla až na 40 USD. Co se týče fundamentů, tak před sebou Litecoin momentálně nemá žádné, které by vzbudily rozruch tak, jako tomu bylo před půlením. Ale i bez toho si Litecoin povede dobře a cena za 1 LTC se může rychle vyšplhat nad 100 USD, během několika málo měsíců. O celém trhu rozhoduje momentálně Bitcoin, který má v současné době 65,8 % dominanci.

[NEO/USD] V roce 2020 + 29,79 %

Dnes se podíváme i na NEO analýzu. Vidíme růst. Je třeba říci, že si NEO nevede špatně, no za top 20 trochu zasostává. Momentálně tvoří vzor kulatého dna. Pěkně tak investoři vidí podporu i odpor, který má před sebou. Ukázkové kulaté dno v podání NEO vidíme za posledních 6 měsíců již podruhé. V tom posledním jsme šli na hodnoty více než 20 USD, to bohužel není tento případ, když nejbližší odpor vidíme na 13,18 – 14,36 USD. Tam má momentálně NEO namířeno.

NEO predikce pro rok 2020

Předpokládám, že NEO v roce 2020 překoná 20 USD a vytvoří nejvyšší hodnoty za poslední 2 roky. Z velké části se NEO obchoduje v Koreji a Číně, kde se pomalu začínají lámat ledy nad kryptoměnami. To pomůže NEu v růstu a požene ho možná i nad 30 USD za kus.

Děkujeme, že jste si i dnes našli čas na analýzu. Těšíme se na Vaši přízeň během celého roku.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

5 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře