[Večerní souhrn článků] • Soukromé subjekty nepotřebují budovat CBDC – řekl předseda Fedu • a další články

5
(3)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Soukromé subjekty nepotřebují budovat CBDC – řekl předseda Fedu

Předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell prohlásil, že myšlenka digitálního dolaru je složitá. Powell dále uvedl, že soukromé subjekty nehrají roli při navrhování digitálního dolaru a neměly by pomoci navrhovat digitální měny vydané centrální bankou (CBDC).

Rusko ruší dvouletý zákaz Telegramu

Úřady v Rusku rozhodly o zrušení zákazu aplikace Telegram. Úřad po dohodě s generálním prokurátorem Ruska odstranil požadavky omezující přístup k aplikaci.

Analýzy a trhy

18.06.20 Technická analýza BTC/USD – Hop nebo trop!

Mám pro vás další analýzu na Bitcoin (BTC) a musím říci, že trh se za těch pár dní zase vůbec nikam nepohnul. Proběhla i menší změna v grafu – spodní hranu rostoucího trianglu jsem překreslil, protože je tu šance, že reálně k žádnému breakdownu ještě nedošlo.

18.06.20 [Přehled trhu+BTC] 7 700 USD! Léto může bolet?!

Kryptoměny a kryptofirmy

Bitcoin vytváří novou ekonomickou elitu

Pandemie koronaviru odhalila vážné problémy stávajícího finančního systému. Ačkoliv se mnoho ekonomik postupně vrací do normálního režimu, mnoho ekonomů očekává velkou ekonomickou recesi.

Kliknutí na podvodnou facebookovou reklamu slibující obrovské zisky skončilo fatálně

Žena se nechala zlákat na nereálné zisky a klikla na podvodnou platformu. Co se dělo dál, to si nedokázala představit ani v noční můře.

Jak může kryptoměna pomoci s univerzálním základním příjmem

Utopická idea univerzálního základního příjmu se může pomocí digitálních měn stát skutečností. V důsledku krize způsobené COVID-19 ztratily miliony lidí celý svůj příjem nebo jeho část.

WEF: Které dvě blockchainové společnosti se dostaly na seznam průkopníků tento rok?

Světové ekonomické fórum zařadilo do svého nového seznamu technologických průkopníků pro rok 2020 dvě společnosti odpovědné za vývoj tří krypto aktiv.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Bitcoin to the moon

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: