[Večerní souhrn článků] • Cílem nového projektu Jacka Dorseyho „TBD“ je vybudování decentralizované burzy • a další články

5
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cílem nového BTC projektu Jacka Dorseyho „TBD“ je vybudování decentralizované burzy

Minulý měsíc odhalil generální ředitel společnosti Square, Jack Dorsey, plány nového projektu s názvem TBD.  Tento projekt má nyní jasnější obrysy. Podle Dorseyho a Mikeho Brocka, manažera CashApp, který má projekt na starosti, půjde o vytvoření decentralizované směnárny. Decentralizovaná burza je systém, kde žádná centrální strana nemá kontrolu nad finančními prostředky, které jsou na platformě obchodovány. [1]

Analýzy a trhy

27.08.21 Technická analýza Altcoin a Shitcoin Index – altcoiny čelí korekci se silným prodejním tlakem

Ve včerejším streamu jsme toho řešili hodně, ale na Altcoin Index a Shitcoin Index již nebyl čas, takže to napravíme právě nyní. Máme za sebou pár slabších dní, ale fakticky je celý trh stále v uptrendu.

27.08.21 [Přehled trhu a BTC, BAT ] – Příprava na 50 000 USD selhala?!

Ve čtvrtek vidíme propad Bitcoinu o 1,2 %. Za propadem můžeme hledat i víkendové neprolomení odporu 51 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Komise SEC podepsala dohodu o vyšetřování transakcí DeFi

Blockchainová analytická firma AnChain.AI podepsala dohodu s americkou Komisí pro cenné papíry (SEC), která má podle mluvčího společnosti pomoci monitorovat a regulovat bouřlivý průmysl decentralizovaného financování (DeFi).

Kryptoburza Kraken chce expandovat do Evropy v roce 2021

Kryptoměnová burza Kraken chce expandovat mimo území Spojených států amerických. Tým společnosti pracuje na získání evropské licence ještě v letošním roce a spuštění trhu s digitálními předměty.

Charles Hoskinson reaguje na kritiku ohledně partnerství s Confirm

Zakladatel Cardana Charles Hoskinson reagoval na kritiku partnerství Cardano Foundation s Confirm a řekl, že je to pro přijetí ADA nutné.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: