Charles Hoskinson reaguje na kritiku ohledně partnerství s Confirm

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Zakladatel Cardana Charles Hoskinson reagoval na kritiku partnerství Cardano Foundation s Confirm a řekl, že je to pro přijetí ADA nutné.

Cardano Foundation v úterý oznámilo partnerství s poskytovatelem analytiky blockchainu, díky kterému budou analytické nástroje společnosti Confirm využívány k zajištění souladu s rámci, jako je 6. směrnice o boji proti praní špinavých peněz a pokyny pracovní skupiny pro finanční činnost.

„Nástroje a služby poskytované společností Coinfirm umožňují každé burze, správci a všem dalším třetím stranám jasně sledovat historii ADA.“

Stojí v oznámení.

Ne všichni však tento krok uvítali. Ve čtvrtek to Weiss Crypto, dceřiná společnost finanční společnosti Weiss Ratings, hlasitě kritizovala prostřednictvím vlákna na Twitteru a popsala to jako „špatný tah“.

„Nadměrná regulace je způsob, jakým byl bankovní systém udušen k smrti. S tímto oznámením by se zdálo, že ADA hrdě oznamuje, že chce jít ve stejných stopách.“

Weiss Crypto navíc dodal, že Cardano je nyní „blíže k tomu, stát se cenzurou náchylnou, politizovanou a zmanipulovanou sítí“.

„Pokud se vydáte touto cestou, existují pro tuto práci mnohem lepší nástroje – Facebook Diem, CBDC a sítě, které se objeví,“ píše se v příspěvku.

Weiss Crypto dále navrhl, že pokud by některé krypto projekty nebo decentralizované sítě směřovaly k dodržování předpisů, „zaručilo by to pouze zánik“.

Reakce Charlese Hoskinsona

Spoluzakladatel společnosti Ethereum a tvůrce společnosti Cardano odpověděl video zprávou ve vlákně a zdůraznil, že „cílem a účelem vždy bylo stavět ve vrstvách, budovat moduly a ekosystémy, které umožňují dodržování místních předpisů“.

„Takže zatímco základní vrstvě systému je jedno, jestli jste ze Spojených států nebo Číny, Japonska, co můžete udělat, je přidat identitu a metadata a všechny druhy dalších věcí, a tyto další věci vám poskytnou schopnost být v souladu s vaší obchodní doménou, regulovanou nebo jinou,“

„A to je důvod, proč jsou tato partnerství důležitá. Poskytují přehlednost. Poskytují mnoho obchodních a technických požadavků a umožňují nám vylepšit software pro každého a všude a společnosti Cardano získat větší adopci ve všech odvětvích, regulovaných i neregulovaných.“

Uzavřel Hoskinson.

Závěr

Vzhledem k očekávání chytrých kontraktů Cardano, které mají být spuštěny 12. září, cena ADA za posledních 30 dní stoupla o 99 %, přičemž se zvýšila z 1,27 USD z 27. července na přibližně 2,53 USD v době psaní toho článku.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: