Kryptoburza Kraken chce expandovat do Evropy v roce 2021

5
(7)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Kryptoměnová burza Kraken chce expandovat mimo území Spojených států amerických. Tým společnosti pracuje na získání evropské licence ještě v letošním roce a spuštění trhu s digitálními předměty.

Kraken: Souboj o globální trh

Kryptoburza Kraken nechce zaostávat v závodě o ovládnutí globálního trhu s kryptoměnami a aktivně pracuje na expanzi do Evropy. Generální ředitel společnosti, Jesse Powell, potvrdil snahy o vstup na evropský kontinent v rozhovoru pro německý zpravodajský portál Handelsblatt.

Podle Powella bude vše připraveno do konce letošního roku. Další informace o jednání neprozradil, ujistil ale, že se Kraken velmi zajímá o Maltu, Lucembursko nebo Irsko. S těmito zeměmi jeho tým již vede příslušné konzultace.

Kromě expanze do Evropy kryptoburza pracuje také na dalších službách pro své klienty. V blízké budoucnosti by se uživatelé mohli dočkat segmentu NFT a decentralizovaných aplikací. Powel v rozhovoru uvedl, že sleduje herní scénu a fenomén blockchainových her.

„Chtěli bychom mít tržiště, prostřednictvím kterého by lidé mohli obchodovat s NFT. Věřím, že v příštích letech uvidíme řadu aplikací pro NFT.“

Ve stopách Coinbase se burza také snaží dostat na veřejnost. Powell vysvětlil, že se zabývají veškerou složitou regulační dokumentací, aby mohl Kraken vstoupit na burzu NASDAQ.

„Musíme zpracovat obrovský kontrolní seznam s 1000 úkoly. Pro nás je dobře, že se Coinbase jako první dostala veřejně.“

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 46 688 USD dle KMC.

Závěr

Kryptoměnová burza Kraken by evropskou licencí mohla soupeřit s mnohými předními burzami, jako je například Coinbase. Trh s NFT by byl pouze příjemným zpestřením služeb. Celý rozhovor si můžete přečíst pod přiloženým odkazem ZDE. [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 7

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
AjRep

Super. S Krakenem mám dobré zkušenosti, poskytují celkem přehledné služby a silné zabezpečení účtů. A pořád se zlepšují.

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: