[Večerní souhrn článků] • Salvador opravuje svoji bitcoinovou peněženku • a další články

5
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Salvador opravuje svoji bitcoinovou peněženku

Poté, co několik uživatelů nahlásilo různé technické problémy s vládní aplikací Chivo, byla bitcoinová peněženka odstraněna na pět hodin kvůli nutné údržbě. Podle prezidenta země však veškeré problémy související s BTC peněženkou byly opraveny.[1]

Analýzy a trhy

08.09.21 Technická analýza BTC/USD – rekordní prodejní objemy, divergence uplatněny

Jakmile došlo k tomu výplachu, do včerejší analýzy na Bitcoin (BTC) jsem ihned vepsal krátký update. Zmínil jsem, že odezva byla u rezistenční konfluence očekávaná, ale nikdo nemohl dopředu tušit, jak reálně bude trh reagovat.

08.09.21 [Přehled trhu a ETH ] Je Ethereum připraveno na masivní exponenciální posun své ceny?!

Je Ethereum (ETH) je připraveno na masivní exponenciální posun své ceny směrem nahoru?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

McDonald’s, PizzaHut, Starbucks a Corps začínají v Salvadoru přijímat BTC

„Kdo chce Pizza Hut?“ – zeptal se veřejně salvadorský prezident Nayib Bukele při sdílení tweetu v den, kdy vstoupil v platnost nový zákon, podle něhož musí v zemi povinně přijímat BTC všichni obchodníci, kteří k tomu mají technické prostředky.

Standard Chartered: Bitcoin je stále na cestě k 100 000 USD v roce 2021 nebo zač. 2022

Jak informovala agentura Reuters, britská nadnárodní banka Standard Chartered i po korekci očekává, že Bitcoin brzy dosáhne 100 tisíc dolarů.

Hlavní stratég Bloombergu: Bitcoin na cestě k 100 000 USD

Hlavní komoditní stratég Bloombergu, Mike McGlone v nedávném výstupu uvedl, že nejdůležitější kryptoměna na světě je připravena se stát globálním rezervním aktivem. Po rozsáhlé korekci jsou digitální aktiva vedena k novým cenovým maximům.

Rusko není připraveno přijmout Bitcoin za zákonné platidlo, říká Kreml

Ruská vláda se v den, kdy Salvador oficiálně přijal BTC za zákonné platidlo, vyjádřila, že platby v kryptoměnách by zničily ruský finanční systém.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img