Standard Chartered: Bitcoin je stále na cestě k 100 000 USD v roce 2021 nebo zač. 2022

5
(2)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Jak informovala agentura Reuters, britská nadnárodní banka Standard Chartered i po korekci očekává, že Bitcoin brzy dosáhne 100 tisíc dolarů.

Výzkumná práce Standard Chartered

V nové zprávě výzkumné jednotky pro kryptoměny společnosti Standard Chartered se předpokládá, že Bitcoin dosáhne 100 000 dolarů „koncem roku 2021 nebo začátkem roku 2022.“ Doprovázet na cestě vzhůru má hlavní kryptoměnu také obrovský nárůst ceny Etherea.

„Jako prostředek směny se Bitcoin může stát dominantní platební metodou peer-to-peer pro globální osoby bez banky v budoucím bezhotovostním světě.“

..Říká nová jednotka pro výzkum kryptoměny Standard Chartered v čele s Geoffreym Kendrickem, který je také globálním vedoucím rozvíjejícího se trhu. Průzkum byl zveřejněn v poznámce zaslané klientům v úterý. Pracovníci dále uvedli:

„Cyklicky očekáváme vrchol kolem 100 000 dolarů na konci roku 2021 nebo začátkem roku 2022.“

Výzkumný tým dále uvedl, že ether je „strukturálně“ oceněn na 26 000 – 35 000 $. Pokud však má stát 10krát více, než jaká je jeho současná cena, musí podle týmu BTC dosáhnout 175 000 $. Tyto ani žádné jiné námi zveřejněné predikce pak pochopitelně nelze brát jako finanční radu a proto si udělejte svůj vlastní výzkum.

Bude to skvělý začátek pro Slavador?

„V důsledku poklesu došlo v podstatě k poplašnému prodeji,” uvedl Nick Spanos, jeden z prvních provozovatelů bitcoinové burzy a spoluzakladatel Zap Protocolu. Spanos podpořil kroky Salvadoru, který včera přijal BTC jako své platidlo. Bitcoin však včera zaznamenal krach, když jeho cena dosáhla až 10tisícový výplach.

Velké finance a média tvrdí, že je to proto, že v Salvadoru došlo k hrbolatému zavedení. Právě jsem v Salvadoru a věci vypadají velkolepě,“ řekl a dodal:Takže tady máme prezidenta, který prolomil novou půdu, jako špičkový generální ředitel, zavádí inovace. Věří tomu: koupil si dip, jako by to měl udělat každý.“

Spanos podpořil myšlenku Standard Chartered ohledně ceny bitcoinů ve výši 100 000 $ na konci roku a dodal, že Ethereum se do té doby snaží dosáhnout 10 000 $.

Závěr

V době přípravy článku se cena krále kryptoměn pohybuje kolem 46 300 USD. Po včerejším propadu mohou především nováčci začít panikařit, ale řada odborníků věří, včetně výzkumného týmu Standard Chartered, že ani tato prudká korekce nezhatí následný růst. Od něj očekávají, že skončí až při dosažení 100 tisíc dolarů. Zajímavostí je, že tyto predikce nepochází od kryptonadšenců, ale poslala je velká banka svým zákazníkům.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img