[Večerní souhrn článků] • Ruská kryptoburza Livecoin oznámila zastavení svých služeb • a další články

4.4
(5)

Zprávy a souhrny

[Odpolední zprávy] • ECB žádá od EU právo veta ke stablecoinům • Powell: Digitální dolar je prioritou pro FED • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Kryptoměnový trh se po nedávné...

[Večerní souhrn článků] • Velryby částečně ovlivnily trh • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Ruská kryptoburza Livecoin oznámila zastavení svých služeb

Ruská kryptoměnová burza Livecoin dnes oznámila ukončení provozu svých služeb. Dle vyjádření burzy nejsou schopni pokračovat v provozu kvůli finančním a technickým škodám, které byly způsobeny údajným útokem na servery v prosinci minulého roku

Analýzy a trhy

18.01.21 Technická analýza BTC/USD – Pár dní konsolidace, poté se uvidí?

V rámci dnešní analýzy se opětovně pověnujeme Bitcoinu (BTC), neboť máme čerstvě po zakončení předešlého týdne. Jinak, pokud chcete trochu podrobnější rozbor, určitě zhlédněte včerejší video analýzu, kde je mnohem více prostoru.

18.01.21 [Přehled trhu a BTC/USD] Investoři na Bitcoinu započali nový obchodní týden!

Investoři na Bitcoinu začali nový obchodní týden. Jak vypadá situace na grafu a na jaké hodnoty si musí investoři dát pozor? Klíčový triangle pro Bitcoin, jak dopadne celý pohyb kurzu?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Bitcoin a Biden: 5 věcí, které se vyplatí tento týden na ceně BTC sledovat

Bitcoin (BTC) začíná týden po víkendu v jeho novém, i když velkém obchodním koridoru nad 30 000 USD. Vzhledem k tomu, že do prezidentské inaugurace Spojených států zbývá jen pár dní, ukážeme si, co jiného by také mohlo ovlivnit cenovou akci BTC.

Dominik Stroukal: Udělejme z Česka kryptoměnové Švýcarsko

Dominik Stroukal komentuje poslední vývoj situace ohledně kryptoměn v Evropě i ve světě. Říká, že šéfka Evropské centrální banky Christine Lagardeová svým výrokem o nutnosti regulovat Bitcoin pouze připomněla, že „kolem regulace kryptoměn se schyluje k zásadní bitvě.” Česká republika na tom podle něj může vydělat. Zde se čeští politici mohou dočíst jak na to.

Dva newyorské bary jsou nabízeny za 25 bitcoinů

Jak roste popularita Bitcoinu, roste také počet věcí, které si za něj lze koupit. Výjimkou nejsou ani nemovitosti. V New Yorku nabízí majitel barů své dva podniky za 25 bitcoinů.

Afrika má přinést do tří let 100 milionů uživatelů DeFi

Charles Hoskinson, zakladatel kryptoměny Cardano a IOTA,  předpovídá, že sektor decentralizovaného financování získá v příštích třech letech 100 milionů uživatelů využitím tržního potenciálu rozvojového světa.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Pohřbí centrální banky sami sebe?

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.4 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře