Dva newyorské bary jsou nabízeny za 25 bitcoinů

5
(6)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Jak roste popularita Bitcoinu, roste také počet věcí, které si za něj lze koupit. Výjimkou nejsou ani nemovitosti. V New Yorku nabízí majitel barů své dva podniky za 25 bitcoinů.

Bitcoin a nemovitosti

S Bitcoinem lze dnes nakoupit mnoho věcí od elektroniky přes auta až po nemovitosti. V Praze lze nakoupit prostřednictvím nejdůležitější kryptoměny světa luxusní rezidence nebo byty v centru metropole.

V americkém New Yorku se ale majitel barů a restaurací, Patrick Hughes, rozhodl jít dál a zapsat se do historie. Dva ze svých podniků nabízí k prodeji výměnou za 25 BTC. V době psaní článku by cena za podnik vyšla na 20 567 388 Kč.

„Jedná se o velmi náročný trh v New Yorku s bary a restauracemi, to všichni víme. V tomto oboru už není spousta lidí, kteří mohou nadále expandovat. Můj nápad s Bitcoinem byl, že jej nabídnu lidem, kteří chtějí legitimizovat měnu a mají ve své peněžence spoustu bitcoinů nazbyt.“

Důvodem, proč se Hughes rozhodl prodat své bary za bitcoiny je ten, že trh s restauracemi a bary je v New Yorku velmi náročný. Situaci zhoršila ještě pandemie koronaviru Covid-19. Patrick Hughes dále uvedl, že by se také rád zapsal do historie transakcí s bitcoiny.

„Když má naše vláda prst na tiskařském stroji, bude tisknout stále více a více dolarů. Inflace se zvýší, takže musí existovat alternativa. Kryptoměny jsou tady od toho, aby pomohly.“

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 36 118 USD dle KMC.

Závěr

Patrick Hughes neodpovídá na tradiční nabídky a s prodejem svých barů nespěchá, jelikož jsou nabízeny pouze za Bitcoin. Hughes, který podniká již čtyři desetiletí uvádí, že ho jeho práce unavuje a je ochoten využít šanci v oblasti kryptoměn.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
303

Aj ja predám reštauráciu, možnosť platiť aj krypto:)
httpss://reality.bazos.sk/inzerat/118534727/na-predaj-luxusna-restauracia-lehota-pod-vtacnikom.php

Reklama: