[Večerní souhrn článků] • Regulační úřad v Singapuru schválil licence pro čtyři digitální banky • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

17.01.21 Týdenní přehled zpráv: Kryptoměny, Defi, Regulace, Firmy, Burzy, Banky

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste...

[Večerní souhrn článků] • PayPal očekává obrat 2 miliardy dolarů z kryptoměn • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Regulační úřad v Singapuru schválil licence pro čtyři digitální banky

Finanční regulační úřad v Singapuru schválil licence pro čtyři banky, které mají ve svém portfoliu také kryptoměnové služby. Některé banky patří také skupině Ant Group, kterou vlastní nejbohatší muž v Číně, Jack Ma.

Analýzy a trhy

04.12.20 Technická analýza ETH/USD a LTC/USD – Klid před bouří?

Po včerejším Bitcoinu se určitě vyplatí zase přejít na nějaké altcoiny, takže dnes se budeme věnovat trhu s Litecoinem (LTC) a Ethereem (ETH). Posledních pár dní panuje na trhu dost velká nejistota, protože i když Bitcoin dá se říct, konsoliduje, tak alty se skoro vůbec nehnou.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Nepublikované e-maily Satoshi Nakamota přináší nové záhady

Nově objevené e-maily mezi anonymním tvůrce Bitcoinu Satoshi Nakamotem a zesnulým Halem Finneyem přináší nová tajemství o původu nejdůležitější kryptoměny světa.

Tvůrce World Wide Webu Tim Berners-Lee má plán na decentralizaci webu

Tvůrce webu má vizi o decentralizaci webu. Jeho plány však nemají mnoho společného s bloky a řetězci – tedy blockchainem. Místo toho přináší „pods,” tedy v překladu „lusky.”

Bývalý kritik mění názor a doporučuje BTC každému investorovi

Inigo Fraser Jenkins, portfoliový stratég a vedoucí výzkumu ve společnosti Bernstein Research, po dvou letech kritiky konečně změnil názor na hodnotu Bitcoinu.

CipherTrace varuje před phishingem MetaMask

Společnost CipherTrace, která se zabývá kyberbezpečností, vydala varování poté, co zaznamenala nárůst zpráv za posledních 24 hodin o krádeži finančních prostředků uživatelům prostřednictvím škodlivého rozšíření prohlížeče Chrome, které se vydává za populární krypto peněženku MetaMask.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Krypto lidi mění…

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře