[Večerní souhrn článků] • Rapová legenda Busta Rhymes se stala bitcoinovým hodlerem • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Rapová legenda Busta Rhymes se stala bitcoinovým hodlerem

Americký rapper Busta Rhymes se oficiálně stal držitelem bitcoinů. Ve svém příspěvku na Twitteru prohlásil, že po včerejší diskuzi mezi Elonem Muskem, Jackem Dorseyem a Cathie Woodovou již neprodá Bitcoin, ale bude ho “pouze” držet. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – je definitivní průlom blízko, nebo je ještě šance na zvrat?

Ve včerejší analýze na Bitcoin (BTC) jsme si ukázali, že vůbec poprvé došlo k denní close pod 30 000 USD, což je jistě dost významná událost. Nicméně dnešek je ve znamení mírného růstu, který je doprovázen menším objemovým spikem.

22.07.21 Technická analýza BTC/USD – malý odraz, který zatím nic nemění?

Jak jsme si ukázali ve středeční analýze na Bitcoin (BTC), vůbec poprvé v roce máme denní close pod 30 000 USD. Což zase můžeme považovat za jakési potvrzení, že trh stále směřuje směrem dolů. Především je z toho poznat změnu prostředí, protože až doposud byly veškeré propady rychle vykupovány.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

JPMorgan umožňuje retailovým klientům přístup k produktům Grayscale

JPMorgan se stala první velkou bankou, která nabízí přístup ke kryptoměnám retailovým klientům. Zdvojnásobuje svůj podíl na krypto trhu.

Už cena Bitcoinu narazila na dno? Analytik Capo nastínil možný výhled

Populární pseudonymní krypto analytik Capo nastiňuje potenciální cestu pro hlavní kryptoměnu. Podle obchodníka nastal čas na odraz pro bitcoiny a ostatní kryptotrhy.

Cambridge: Těžba Bitcoinu je nyní šetrnější k životnímu prostředí

Nová data Cambridge Bitcoin Electricity Consumption Index ukazují, že dopad těžby Bitcoinu na životní prostředí není tak hrozný, jak tomu bylo v minulosti. Bitcoin se tak stal šetrnějším k životnímu prostředí.

Tether slibuje audit do několika měsíců

Během několika příštích měsíců proběhne oficiální audit nejpopulárnějšího stablecoinu na světě. Důvodem je tlak ze strany konkureční firmy Paxor, která tvrdí, že USDT není skutečným stablecoinem.

Nouriel Roubini po pádu BTC pod 30 000 $ – Bitcoin by měl jít mnohem níž!

Bitcoinoví investoři nedávno zažili drsných 24 hodin. Poté, co se pár týdnů Bitcoin pohyboval víceméně do strany, se Bitcoin poprvé v měsíci prolomil pod 30 000 $. Tento pohyb směrem dolů stál vlajkovou kryptoměnovou loď většinu zisků, které si připsal během býčí rally v roce 2021.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne – Podívej se na náš eshop

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img