Už cena Bitcoinu narazila na dno? Analytik Capo nastínil možný výhled

0
(0)

Zprávy a souhrny

Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Populární pseudonymní krypto analytik Capo nastiňuje potenciální cestu pro hlavní kryptoměnu. Podle obchodníka nastal čas na odraz pro bitcoiny a ostatní kryptotrhy.

Capo a jeho pohled na trh

Pseudonymní obchodník známý jako Capo říká svým 140 tisícům sledujících na Twitteru, že teoreticky mohl uzrát čas pro konec downtrendu. Bitcoiny podle něj mohou být stále v akumulačním vzoru Wyckoff, přičemž pro cenu BTC může nastat strmý let vzhůru, jakmile se vzor dokončí.

Wyckoffova metoda je přístup technické analýzy, jehož cílem je zjistit, zda investoři s velkým kapitálem (instituce) akumulují nebo prodávají aktivum. Jde o akumulační vzorec pro období, kdy institucionální investoři ovládají cenu aktiva ve snaze nakupovat za diskontní ceny.

Wyckoff?

Capo hledá podobnost s Wyckof patternem. Konkrétně uvádí, že Bitcoin může vytvářet téměř dokonalé Wyckoffovo schéma č. 2. To by pro znamenalo, že dno pro největší kryptoměnu podle tržní kapitalizace již je na mapě a můžeme se těšit na konec konsolidace.

Zdroj: Capo; Twitter

Za dvacítku se nakupovat nebude, říká analytik

Mnoho analytiků a traderů na trhu s Bitcoinem očekává další pád. Ačkoli nikdo předem přesně neví, co se stane, analytik pochybuje, že investoři čekající na vedlejší koleji budou mít šanci koupit BTC kolem 20 000 USD. Podle něj se tento scénář nestane a čekající zůstanou “na nádraží”.

“Jsem přesvědčen, že se jedná o akumulaci. Opravdu si myslíte, že většina dostane 25 000 nebo 20 000 $?“

Capo dodává:

Dalším důvodem, proč jsem býčí, je to, že financování a prémie zůstaly v celém tomto rozsahu záporné… Indikátor Puell Multiple před několika dny ukázal signál k nákupu.

Závěr

Viděli jsme graf, který vypadá vcelku přesvědčivě a řada z nás by ráda viděla Bitcoin mířit směrem vzhůru a příchod pozitivity na trh. Přesto buďme připravení na obě varianty, aby nás nic nepřekvapilo. Capo je přesvědčen o tom, že se Bitcoin na 20 tisíc nepodívá, ale je to stále jen názor analytika. Teprve, až se potvrdí či vyvrátí, budeme vědět, jak to skutečně dopadlo. Do té doby i poté se dále držte vlastního úsudku a vlastní strategie a nezapomínejte na rizika, která s sebou investování či trading nesou.

Článek není investiční rada, udělejte si vlastní průzkum.

 

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Tom

musk tweetnul a hned je z toho bull boooze to jsou dnes hodnoty

Vojtech

No, nutno uznat, že to srovnání působí docela přesvědčivě. Stejně tak ten argument o tom, že strong hands nechtějí retailu umožnit nákup na 20k. Tím spíš, že TA avizujicimi pokles se to na sociálních sítích jen hemží. Retail se třese na btc za 20, tak by dávalo smysl nejdřív ho nechat vyrůst aspoň ke 40, aby v důsledku fomo slabí naskákali a pak to teprve vypláchnout a požrat ty jejich panické odprodeje.

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: