[Večerní souhrn článků] • Příští verze Bitcoin Core bude podporovat nejnovější typ Tor adres • a další články

5
(5)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Objem obchodování na Binance dosáhl ATH • Doteď spící Ripple velryba přesunula 40 mil. XRP na Bitstamp • a další zprávy

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. Chcete si nakoupit kryptoměny, nebo...

[Večerní souhrn článků] • Zakladatel yearn.finance oznamuje Deriswap • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Příští verze Bitcoin Core bude podporovat nejnovější typ Tor adres

Podle Pietera Wuille, spoluzakladatele společnosti Blockstream, bude příští verze Bitcoin Core podporovat nejnovější adresy společnosti Tor Network. Wuille na nová vylepšení upozornil ve svém příspěvku na Twitteru. Verze 0.21 by měla přijít v příštím roce.

Analýzy a trhy

12.10.20 Technická analýza XMR/USD a ChainLink/USD – Máme tu další potvrzení bull trendu?

Jak jste si jistě všimli, tak altcoiny bez problému pumpují a nepotřebují k tomu dokonce ani růst na Bitcoinu (BTC). Situace se tím zase krapet mění a dost možná se i dočkáme další několikatýdenní alt season. Důležitou otázkou teď je, zda jsme se definitivně vymanili z korekce, která některé alty dost sužovala.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Jak může estonské CBDC ovlivnit digitální euro

Během největšího ICO boomu v roce 2017 se Estonsko rozhodlo stát součástí této vlny a vytvořit tak vlastní kryptoměnu Estcoin. V současné době tak v zemi vzniká digitální měna vydaná centrální bankou (CBDC).

Těžaři kryptoměn – vznikl první online trh s těžebním hardwarem

Společnost Asic Jungle spustila beta verzi takzvaného „vůbec prvního tržiště těžařského hardwaru.“ Těžaři si zde mohou vzájemně prodávat vybavení pro těžbu kryptoměn.

Ztráta zájmu: vyhledávání DeFi a Bitcoin na Google pokleslo

Zájem o Bitcoin klesá a rozpětí pozornosti se zmenšuje i ve světě decentralizovaného financování (DeFi), a to z pohledu dat na Googlu.

BTC hodleři v roce 2021 očekávají býčí běh

On-chain data ukazují nárůst HODLingu u retailových bitcoinových investorů, kteří očekávají, že BTC v prvním čtvrtletí roku 2021 vzroste.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Pravděpodobně ne…

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře