[Večerní souhrn článků] • Pi Network údajně unikly osobní údaje • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Pi Network údajně unikly osobní údaje

Z mobilní aplikace pro těžbu kryptoměn, Pi Network údajně unikly osobní údaje. Prozatím se spekuluje o celkovém množství 17 GB osobních dat. O úniku dnes informoval vietnamský zpravodajský portál VnExpress. [1]

Analýzy a trhy

17.05.21 Technická analýza BTC/USD – Test 42 000 USD máme za sebou, co nyní?

Jak jsem říkal ve včerejší video analýze na Bitcoin (BTC), ta konsolidace nám jaksi ukazovala, že těch cca 42 000 USD otestujeme. Síla na odraz pod těmi 50 000 USD vůbec nebyla, takže bylo racionální předpokládat, že se nakonec k námi sledované hladině doplazíme.

17.05.21 [Přehled trhu a BTC] – Bearish kanál na Bitcoinu?!

Investoři odmítli krátký bullish trend a odpor na 59 800 USD se jim prolomit nepodařilo. Na grafu vidíme bearish kanál, bude pokračovat i nadále? Jaké má Bitcoin možnosti a kam může případně spadnout?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Pět věcí, které se vyplatí tento týden sledovat

Bitcoin (BTC) se tento týden blíží ke 40 000 USD, neboť „Dogefather“ Elon Musk se rozhodl bitcoinovým hodlerům přinést čistou bolest. Po traumatickém víkendu se v pondělí připravuje půda pro další kapitolu divokého býčího trhu 2021.

Hoskinson: Cardano (ADA) necílí na miliony uživatelů, ale miliardy

Tvůrce kryptoměny Cardano (ADA) hovořil o plánech a potenciálním množství uživatelů 4. největší kryptoměny na marketu.

Domény .crypto nyní v prohlížeči Brave

Webový prohlížeč Brave tento týden oznámil nové domény .crypto, které budou ukládány na kryptoměnové peněženky. Co nabídnou nové webové domény .crypto?

Dominance bitcoinového trhu klesá na tříleté minimum

Zatímco bitcoiny padají v reakci na příspěvek Elona Muska na Twitteru, dominance altcoinů vzrostla na nejvyšší úroveň za zhruba tři roky.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img