Hoskinson: Cardano (ADA) necílí na miliony uživatelů, ale miliardy

0
(0)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Tvůrce kryptoměny Cardano (ADA) hovořil o plánech a potenciálním množství uživatelů 4. největší kryptoměny na marketu.

Miliardy uživatelů

Generální ředitel vývojářské společnosti Input Output Hong Kong (IOHK) Charles Hoskinson zdůrazňuje, že Cardano je postaveno tak, aby poskytovalo služby miliardám, nikoli milionům, uživatelů po celém světě.

Svým asi 430 tisícům sledujích Hoskinson v novém videu řekl, že si klade zásadní otázky pro růst a rozvoj aktuálně největší Proof-of-Stake kryptoměny na trhu. Tyto stěžejní otázky a jejich odpovědi by měly pomoct najít cesty, jak docílit odvážných cílů a vizí pro Cardano.

Hoskinson říká:

„Cílem Cardana je zeptat se: Kam musíme jít? Co pro to musíme udělat, abychom měli ekosystém s miliardou lidí, ne ekosystém s milionem, a abychom byli schopni udržitelně zajistit finanční provozní systém?“

Pokud jde o projekty v Africe, zakladatel Cardana zmínil Etiopi:

“V Etiopii nám během občanské války trvalo vyjednávání více než čtyři roky. A navzdory tomu, nebo přes to, že je tato země na spodních 5 % v žebříčku zemí se snadným podnikáním, jsme byli schopni uzavřít dohodu pro pět milionů lidí, která poroste na více než 20 milionů lidí, což je jeden z největších, pokud ne největší jednotlivý obchod v našem odvětví.“

Hoskinson hledá cesty pro Cardano

Hoskinson hovořil o důvodech, proč se v projektu s ambicí obsloužit významnou část světové populace rozhodli od základu přepracovat model smart kontraktů. Zdůrazňuje pak, že Cardano umožní milionům vývojářů z celého světa účastnit se ekosystému..

“Rozhodli jsme se přestavět celý model smart kontraktů. Jednak, protože to není bezpečné, a můžete vidět, že s miliardami dolarů zákaznických prostředků, které byly ztraceny kvůli nezajištěným hacknutým aplikacím. Za druhé, není to udržitelné: předvídatelnost nákladů, vysoké GAS poplatky za transakce, které aplikace mají.”

“Existuje pouze 80 000 vývojářů Solidity. Po celém světě existuje 25 milionů vývojářů, kteří jsou vývojáři Dot Net a Java a tak dále. Jak tedy tyto lidi přivést a jak je přimět, aby přinesli jejich nástroje, techniky a jazyky, které společně napsali, biliony dolarů v softwaru za posledních 40 let, do ekosystému Cardano?“

Závěr

Cardano je nejen aktuálně největší kryptoměna, která má fungující staking algoritmus nevyužívající k zabezpečení sítě energeticky náročnou těžbu. Současně s tím je také budoucí decentralizovaná platforma pro inteligentní smlouvy, které jsou plánovány na srpen.

Charles Hoskinson ve svých videích hovoří o mnoha věcech a novinkách ohledně kryptoměny Cardano. Tentokrát především uvádí, že jeho cílem je, aby ADA měla miliardu uživatelů.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
E15

Ať si cílí na koho chtějí, ode mě neuvidí ani cent, sorry jako.

Jirka

Protoze tomu nerozumis panacku

E15

Aha, díky opičáku, otevřel jsi mi oči! Tak teda dám do ADA celé úspory, když je to taková pecka. Ale ještě ne, počkám, až bude kurz alespoň 20 USD, to bude jistota!

bkf1

Mluvit o jistotě ve spojitosti s kryptem je dost úsměvné 😀 Tohle slovo bych si netroufl použít ani ve spojitosti se zlatem.

E15

Tak já myslel především jistotu skvělého pocitu, že jsem přispěl na dobrou věc.

bkf1

No zrovna u toho Cardana dost “hrozí”, že ta jistota onoho skvělého pocitu bude odměněna i finančně 🙂 Obecně je Cardano už nějakou dobu vnímáno hodně pozitivně, tak se uvidí, zatím to ten růst (i v době té korekce, která se děje u BTC) jen potvrzuje…

Pavel

Takových podobných coinů je hromada, nevím proč by zrovna Cardano, proč ne např. Algorand? To, co se podařilo BTC se už naštěstí žádnému coinu nepovede :-).

bkf1

😂👍

Poslední editace 2 let před přes bkf1
spot_img