[Večerní souhrn článků] • Newyorský regulační úřad požaduje vyšší dohled nad sociálními médii • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Newyorský regulační úřad požaduje vyšší dohled nad sociálními médii

Po červencovém útoku na sociální síť Twitter, kde hackeři loudili prostřednictvím slavných osobností Bitcoin, se newyorský regulační orgán rozhodl více dohlížet na sociální sítě. NYDFS uvádí, že vlády a regulační orgány by měly více posílit své záruky v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Analýzy a trhy

14.10.20 Technická analýza XRP/USD a NEO/USD – Krátká konsolidace a pak zase růst?

V dnešní analýze se podíváme na XRP a NEO, protože tyhle dva trhy v poslední době vnímám jako vcelku příhodné. A ano, dokonce to mizerné XRP nevypadá v grafu až tak hrozně. Poslední analýza na tyto dva coiny byla 6. října, která byla docela komplexní a mělo to i kladnou odezvu v podobě vysoké poptávky.

14.10.20 [Přehled trhu + BTC] Téměr 2000 USD růst k 11 700 dolarů

Na Bitcoinu již vidíme téměř 2 000 USD růst. Podpora na 10 550 USD byla klíčová k odrazu. Investory je ale třeba varovat před silným odporem na 12 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Schyluje se ke konci kryptokriminality?

Každý, kdo věří v potenciál kryptoměn a technologie blockchain, si nejspíš nepřeje, aby byl právě tento sektor podporovaný kriminalitou a špatnou pověstí. V poslední době tak vzniká hon na kryptoměnové zločince, kteří vrhají na průmysl digitálních měn špatné světlo.

Jak vysoko musí Bitcoin jít, než začne čerpat hodnotu ze zlata

Navzdory korelaci Bitcoinu s akciovým trhem v posledních několika měsících si kryptoměna široce vysloužila přijetí jako bezpečné aktivum. Jednotlivci a korporace se obracejí ke kryptoměně, aby se ochránily před potenciálně hrozící inflací kvůli nekontrolovatelnému tisku USD a dalších měn.

Strategie pro nákup BTC a zmírnění dopadů volatility

Do Bitcoinů investuje každý den čím dál více lidí. Víme, že počet adres s minimálně 1 Bitcoinem stále roste. Spoustu retailových obchodníku však odrazuje přílišná volatilita, kvůli které může cena klesnout či vzrůst o 10 % během několika málo hodin. Jak tedy s volatilitou pracovat?

NOVÝ POŘAD

Nový pořad HORKÉ KŘESLO – kdo obstojí a kdo se zapotí?

Delší dobu jsme přemýšleli nad pořadem, ve kterém bychom podusili zakladatele různých krypto firem. Majitele známých a kvalitních, ale i těch diskutabilních projektů posadíme do horkého křesla a položíme jim otázky, u kterých se zapotí.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Bitcoin je největší světová měna

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: