[Večerní souhrn článků] • Ministerstvo spravedlnosti USA oznámilo tým pro vymáhání kryptoměn • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Ministerstvo spravedlnosti USA oznámilo tým pro vymáhání kryptoměn

Podle dnešního oznámení vláda Spojených států amerických převezme aktivnější roli v donucovacích opatření proti aktérům využívající kryptoměny k praní špinavých peněz a další kriminalitě spojené s kryptem. [1]

Analýzy a trhy

06.10.21 Technická analýza BTC/USD – útočíme na rezistenční konfluenci

Bitcoin (BTC) se od včerejší analýzy zase někam posunul. Přesněji řečeno se posunul směrem nahoru, díky čemuž máme trh u rezistenční konfluence, kde posledně cenová expanze skončila. Jak jsem tudíž v úterý říkal, následujících několik dní bude klíčových pro budoucí tržní vývoj.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Čína nemůže regulovat virtuální světy, proč?

Čínský zásah proti kryptoměnám dosáhl v posledních týdnech nové intenzity. Čínská lidová banka (People’s Bank of China, PBOC) se již dříve rozhodla zakázat finančním institucím obchodování s virtuálními měnami, včetně BTC a ETH.

Těžba Bitcoinu bude v roce 2030 představovat 0,4 % spotřeby elektřiny

V novém zjištění New York Digital Investment Group (NYDIG) se uvádí, že těžba nejdůležitější kryptoměny světa by neměla překročit 0,4 % světové spotřeby elektřiny. Emise uhlíku by globálně neměly představovat více než 0,9 %. Co dalšího studie zjistila?

Tvůrce NFT „Evolved Apes“ údajně utekl s 2,7 miliony dolarů

Investoři v Evolved Apes, nedávno spuštěném PFP, což je projekt nezaměnitelných tokenů (NFT), se potýkají se zmizením anonymního vývojáře projektu.

Solana zažívá velké úspěchy také na poli NFT

Pokud jde o šestý největší blockchain podle tržní kapitalizace, obvykle existuje nemalé množství zajímavých novinek – ať už jde o cenu altcoinu, nové vlny NFT nebo připojení k jinému blockchainu.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: