[Večerní souhrn článků] • MicroStrategy nakoupilo bitcoiny v hodnotě 400 milionů dolarů • a další články

5
(5)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Společnost MicroStrategy nakoupila bitcoiny v hodnotě 400 milionů dolarů

Generální ředitel společnosti MicroStrategy a velký zastánce bitcoinu, Michael Saylor, dnes na svém oficiálním Twitteru prohlásil, že firma zakoupila dalších 7 000 bitcoinů v hodnotě okolo 414,4 milionů amerických dolarů. Společnost nyní vlastní 121 044 BTC v hodnotě až 3,57 miliard USD. [1]

Analýzy a trhy

29.11.21 Technická analýza BTC/USD – záchrana na poslední chvíli? Korekce u konce?

Bitcoin (BTC) definitivně zakončil další týden a překvapivě došlo k něčemu tak trochu neočekávanému. Ve včerejší video analýze jsem poukázal na to, že týdenní svíce je zatím zcela plná.

29.11.21 [Přehled trhu + BTC] Vánoční výprodej k 50 000 pokračoval o víkendu

Bitcoin (BTC) se během víkendu přiblížil propadu k 50 000 USD, i když stále okupuje ještě hodnoty na 55 000 USD jsme už blízko.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Kolik Salvador vydělává obchodováním s BTC

Rozhodnutí Salvadoru nakoupit BTC při jeho poklesu je jednoduchá strategie „buy the dip“, kterou hojně využívají jak začínající, tak zkušení obchodníci. Zde jsou výsledky takové strategie, které realizuje celá země ve Střední Americe.

Generální ředitel Binance vysvětluje, proč by Warren Buffet neměl investovat do kryptoměn

Zhao nedávno ocenil Buffettovy investiční schopnosti poté, co si o něm přečetl knihu nazvanou Warren Buffett: Inside the Ultimate Money Mind. Kryptoměny by mu nedoporučil.

Novogratz: Powell by mohl zpomalit kryptoměnový průmysl

Generální ředitel společnosti Galaxy Digital a velký zastánce kryptoměn Mike Novogratz v nedávném rozhovoru prohlásil, že politika Jeroma Powella by mohla zpomalit trh s kryptoměnami, Nasdaq a trhy s dalšími aktivy. Co dalšího Mike v rozhovoru prohlásil?

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: