[Večerní souhrn článků] • Kryptokomunita se připravuje na lov pokladu v Decentraland

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Kryptokomunita se připravuje na spuštění Decentraland

Hra založená na technologii blockchain, Decentraland, vychází pro veřejnost již tento čtvrtek 20. února.  Hráči, obchodníci a investoři si tak budou moci prohlédnout virtuální svět Genesis City a vytvářet tak vlastní svět.

Tvůrci Decentraland uvádí, že hra je výsledek více než dvouletého vývoje. Hra nabídne hráčům vytvářet 3D prostředí s mnoha virtuálními aktivitami. Posláním Decentraland je vytvořil virtuální svět, plně decentralizovaný a vlastněný komunitou. Na oslavu spuštění je naplánován i hon za pokladem, který je ve hře ukryt.

Analýzy a trhy

18.02.20 Technická analýza: [ETH/USD] +8,5 % Ethereum udává tempo a Bitcoin směr!

Ethereum využívá šanci na útok a chce znovu na svůj top v roce 2020. Bitcoin mu v tom dnes pomohl, ale dál už to musí zvládnout samo.

18.02.20 Technická analýza BTC/USD – Reverzní hammer na 4H časovém rámci, bude to stačit na odraz?

Tak dnes se se mnou podíváte na trh s Bitcoinem (BTC), kde je to zase jedna velká show a pořád se něco zajímavého děje. Trhu se nepodařilo překonat úroveň 10 426 USD a po několika zamítnutí nakonec situace vyústila v rychlý propad, který ale nebyl nijak masivní.

[Přehled trhu] 18.02. [BTC] -1,3%[LTC] -0,13%[BCH] -0,23% Bitcoin už v pásmu podpory. Ztratili jsme ale 1 000 USD od high!

Dnes se podíváme na Litecoin, Bitcoin a Bitcoin Cash. Propad se mírně zpomalil, ale stále nevidíme odraz, což je to hlavní. Bitcoin už ztratil 1 000 USD od high v roce 2020 a dostal se do pásma podpory.

Kryptoměny a kryptofirmy

Pět nočních kryptoměnových můr, které vás budí ze spaní

Pokud se pohybujete, jako většina lidí, v této oblasti, kontrolujete cenu BTC i před spaním. A, řekněme si to narovinu, párkrát za noc nejspíše taky – hlavně pokud vás noční můry udržují vzhůru. Protože, hluboko uvnitř, každý HODLer ví, že je toho mnohem víc, čeho je třeba se bát, než jenom propadu ceny.

Vysvětlím ti, co je Bitcoin, polopatě

Vysvětlení i pro prarodiče nebo mladší sourozence, co je to ten Bitcoin.

Investoři a vývojáři TON vytvořili nadaci na obranu projektu před SEC

Investoři a vývojáři blockchainového počinu Telegram Open Network (TON) vytvořili v rámci ekosystému TON nadaci na obranu projektu před SEC.

Jak šel čas – krátká historie „honu“ na Satoshiho Nakamota

V tomto článku se v krátkosti podíváme na časovou osu honu na identitu tvůrce Bitcoinu Satoshiho Nakamota. Toto je chronologický přehled hlavních mediálních tahů udicí ve snaze „ulovit tuto rybu.“

Hot news

CEO XPR v interview pro CNN řekl, že v kryptu nemůže být jeden vítěz

Brad Garlinghouse, CEO XRP v interview pro CNN zodpověděl několik otázek ohledně diskutovaných věcí v kryptokomunitě. Také uvedl, že jeho slova ohledně IPO v roce 2020 byla chybně citována.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Co lidem dává pocit moci

meme


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: