[Večerní souhrn článků] • Kryptoburza KuCoin získala zpět všechny ukradené USD z loňského útoku • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Kryptoburza KuCoin získala zpět všechny ukradené USD z loňského útoku

V minulém roce utrpěla kryptoměnová burza KuCoin jeden z nejhorších hackerů v historii kryptoměn. Odcizená částka se vyšplhala na neuvěřitelných 285 milionů amerických dolarů. Generální ředitel společnosti ale dnes ujistil všechny uživatele, že burza získala veškeré ukradené prostředky zpět a žádný ze zákazníků neutrpěl finanční ztráty. [1]

Analýzy a trhy

03.02.21 [Přehled trhu a LTC/USD a XMR/USD] Býci znovu útočí na nový ATH

Býci znovu útočí na nový ATH. I takto by se dala vyjádřit včerejší pumpa na LTC a XMR. Na grafu vidět zajímavé trendové patterny a dá se využít i price action k predikování hodnot. Podíváme se, jak to na grafu vypadá.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

 

Mike Novogratz: Pět DeFi kryptoaktiv může nahradit JP Morgan a newyorskou burzu

Bitcoinu věří nejbohatší člověk světa Elon Musk a mnoho dalších osobností. Mike Novogratz v tomto směru není žádný nováček a zdá se, že má stále co říct…

Společnost Presearch spouští decentralizovaný vyhledávač

Cílem vyhledávače Presearch je ukončit monopol nadnárodní společnosti Google ve vyhledávání obsahu a zároveň přinést soukromí a odměnit uživatele kryptoměnami. Co dalšího chce společnost Presearch nabídnout?

Bitcoinový sen je mrtvý

Nedávný propad o 25 %, vysoké poplatky, pomalé transakce a omezená nabídka, to vše ukazuje, proč nikdy nebude Bitcoin skutečnou měnou.

Dnes 20:40 na Clubhouse dorazí také Lukáš Kovanda a Josef Tětek – finanční systémem vs. bitcoin

Ahoj, dnes budeme ve 20:40 na Clubhouse probírat opravdu zajímavé téma, a tím je rozdíl mezi klasickým finančním systémem a bitcoinem.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Ethereum právě teď

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: