03.02.21 [Přehled trhu a LTC/USD a XMR/USD] Býci znovu útočí na nový ATH

3.8
(4)

Zprávy a souhrny

Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Býci znovu útočí na nový ATH. I takto by se dala vyjádřit včerejší pumpa na LTC a XMR. Na grafu vidět zajímavé trendové patterny a dá se využít i price action k predikování hodnot. Podíváme se, jak to na grafu vypadá.

Včera jsme se dostali na hodnotu marketcapu $ 1,08 T. V tomto týdnu zaznamenáváme low na hodnotě $ 840 mld. a high na $1 014  T. U Bitcoinu máme za stejné období low na 29 700 USD a naopak high BTC vidíme na 37 900 USD. Momentálně se pohybujeme na hodnotě 36 100 USD za jednu BTC minci.

Globální marketcap je $ 1,08 T, což je nárůst o 5,12 % za poslední den. Celkový objem kryptoměn za posledních 24 hodin je 149,55 miliardy USD, což znamená pokles o 5,46 %. Celkový objem v DeFi je v současné době 12,42 miliardy USD, což je 8,30 % z celkového 24 hodinového objemu kryptoměnového trhu. Dominance bitcoinů je v současné době 62,16 %, což je nárůst o 0,07 % za den.

Největší propad včera z top 100 kapitalizace zaznamenaly:

Všechny údaje jsou uváděny z webu coinmarketcap.com

Technická analýza LTC/USD

Na grafu LTC / USD vidíme ukončení trendového patternu. Předešlou podporu na 130 USD investoři dokonale ubránili a včera večer začali růst k současným 150 USD. Odpor vidíme na 164 a následně 180 USD. Takový typické bullish flag a triangl patterny se s větší mírou „jistoty“ zakončuje prudkým růstem směrem nahoru.

Technická analýza XMR/USD

Na grafu XMR / USD sledujeme zas jinou situaci než LTC / USD. Namísto trianglu, bullish kanál. Podporu na support line kanálu investoři ubránili a odrazem z předešlých cyklů jsme se dnes dostali nad 155 USD. Prostor na grafu má Monero až k vrchní straně kanálu směrem k resistance line.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.8 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: