Mike Novogratz: Pět DeFi kryptoaktiv může nahradit JP Morgan a newyorskou burzu

4.8
(5)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Bitcoinu věří nejbohatší člověk světa Elon Musk a mnoho dalších osobností. Mike Novogratz v tomto směru není žádný nováček a zdá se, že má stále co říct…

Mike Novogratz a Lil Yachty

Mike Novogratz, generální ředitel kryptoměnové investiční společnosti Galaxy Digital, se zúčastnil rozhovoru s raperem nominovaným na Grammy Lilem Yachtym. Raper, který nedávno přiznal svůj zájem o kryptoměny, měl možnost si pohovořit o kryptoměnách s dlouholetým nadšencem a bitcoinovým býkem.

Novogratz, který v listopadu uvedl, že je příliš pozdě na to, aby vlády vrátily bitcoinového džina zpět do láhve, má stále co říct. Nyní se pro změnu zaměřil na pět kryptoměn, které mohou za půl desetiletí potenciálně způsobit masivní narušení finančního průmyslu.

Top 5 DeFi kryptoměn

Pochopitelně vás zajímá, které kryptoměny Mike Novogratz jmenoval. Jistě vás nepřekvapí, že zmínil Bitcoin, který považuje za bezpečnější, ale je toho více.

Uvedl:

“…Ethereum se letos hodně pohnulo, ale myslím, že Ether má před sebou ještě dlouhou cestu, takže je to dobrá investice.

A pak existuje celá tato skupina zvaná DeFi neboli decentralizované finance. Takže tokeny jako Aave (AAVE) nebo Chainlink (LINK) nebo Compound (COMP), yearn.finance (YFI), Uniswap (UNI). – Těchto pět. – Je tu šance, že tato pětka obrátí svět vzhůru nohama. Ne příští týden nebo příští měsíc, ale v příštích pěti letech. To jsou tokeny, které chtějí vzít banky a roztrhat je na kusy, které chtějí nahradit JP Morgan a newyorskou burzu, a tak jsem do těchto věcí vložil nějaké peníze. Je to mnohem riskantnější, ale pokud to bude fungovat, bude to mnohem větší výplata.“

A co Dogecoin?

Pozornost obchodníků si DOGE získal nedávnou pumpou. Mike Novogratz však věří, že Dogecoon je pouze krátkodobá hra a časem spadne na nulu.

„Je to trochu vtip. […] DOGE byla meme mince, která vzlétla a lidé si ji kupovali jako žert a nyní s ní obchodují. Pokud to uděláte, uděláte to s malou částkou svých peněz a koupíte je a prodáte. A koupíte je dříve, než půjdou nahoru, a prodáte je, až stoupnou, protože neexistuje dlouhodobá hodnota v Dogecoinu. Z dlouhodobého hlediska to bude nula, ale může to být vzrušující hrát…”

Závěr

Mike Novogratz si vybral 5 DeFi tokenů, do kterých vložil menší část svého portfolia. Konkrétně říká, že investoval do tokenů Aave (AAVE), Chainlink (LINK), Compound (COMP), yearn.finance (YFI) a Uniswap (UNI). Dejte nám vědět do komentářů, zda s tímto výběrem souhlasíte.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
S.K.

75% btc
15% eth
10% (ltc, link, uni) 😁👍🏻

#hodl zdar

Dolarový milionář

100% ADA

spot_img