[Večerní souhrn článků] • Kryptoburza Gemini otevírá seznam čekatelů na platební kartu • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Kryptoburza Gemini otevírá seznam čekatelů na platební kartu

Populární kryptoměnová burza Gemini dnes oznámila spuštění platební karty Gemini, která umožňuje uživatelům získat až 3 % zpět v Bitcoinu nebo dalších kryptoměnách za každý utracený dolar. Pořadník je nyní spuštěn. [1]

Analýzy a trhy

14.01.21 Technická analýza BTC/USD – Nakupující vyvíjí další tlak, pokoříme dosavadní ATH?

Tak vás vítám u další analýzy na Bitcoin (BTC), na kterou všichni určitě netrpělivě čekáte. Trh je dost dynamický a neustále se něco děje, což je určitě fajn, protože stranové „plácání“ je pro všechny ubíjející. Jinak, stále v podstatě platí to, co jsem zmínil v úterní video analýze. Pokud jste ji neviděli, určitě ji zhlédněte.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Ethereum síť je přeplňována řešeními layer-two

Počet decentralizovaných burz provozujících řešení layer-two (L2) roste. Vzhledem k tomu, že nadměrné ceny gas poplatků Etherea nadále brání menším transakcím a operacím v síti, počet rychlejších a levnějších možností se stále rozrůstá společně s tím, jak se zvyšuje přijetí layer-two řešení.

Vitalik Buterin: Parler má právo na existenci. Ethereum může pomoct vyrovnat podmínky

Parler, sociální aplikace zaměřená na svobodu projevu, má za sebou drsný týden. Big Tech společnosti jí odstraňují kvůli situaci v USA, kdy Trumpovi příznivci konali nájezd na Kapitol.

Bitcoin je pro svět důležitý – tvrdí Michael Saylor

Generální ředitel společnosti MicroStrategy, Michael Saylor, se v nedávném podcastu věnoval bitcoinu. Nejdůležitější kryptoměnu světa porovnával s globální platformou pro sdílení videí, YouTube.

Halvingy v roce 2021, které se vyplatí sledovat

Halving kryptoměn snižuje odměny těžařům na polovinu, zároveň se tedy snižuje i rychlost vytěžených bloků o 50 %. Takové události obchodníci pečlivě sledují, jelikož se většinou stávají dlouho očekávanými katalyzátory pro zvýšení cen jejich kryptoměn.

IOTA našla uplatnění v covidovém testovacím centru na letišti v Německu

Covidové testovací centrum na letišti ve Frankfurtu využívá technologii IOTA k neměnnému ukládání a ochraně informací cestujících, u nichž se prokázalo, že nejsou nakaženi koronavirem.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: