[Večerní souhrn článků] • Kryptoburza Coinbase zalistovala token Maker (MKR) • a další články

5
(4)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Ripple vytváří blockchain pro centrální banky • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Bitcoin opět silně koreluje s tradičními trhy • Známé dílo od Banksyho spáleno a ztokenizováno • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Navzdory tomu, že se Bitcoin...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Kryptoburza Coinbase zalistovala token Maker (MKR)

Americká kryptoburza Coinbase dnes uvedla nový token Maker (MKR). Token je podporován také na obchodní platformě Coinbase Pro. Ode dneška tak uživatelé kryptoburzy budou moci převádět, odesílat, přijímat nebo obchodovat s tokenem. Maker byl vytvořen v roce 2014 v Dánsku.

Analýzy a trhy

12.06.20 Technická analýza BTC/USD – Máme tu větší drop, ale spodní hrana trianglu zatím drží

Už mnohokrát jsem se ve svých analýzách zmiňoval o tom, že je třeba počítat s trhem Bitcoinu (BTC) jako součástí globálního finančního trhu. Není to nic separovaného, takže všechny makroekonomické faktory mají taktéž na cenu Bitcoinu vliv.

12.06.20 [Přehled trhu] Nových 16 coinů na Coinbase? Bitcoin propadl o téměř 1000 USD

Až 16 altcoinů může být zalistovaných na Coinbase. Jaké to jsou? Bitcoin včera výrazně propadl, téměř o 1 000 USD. Kde se zastavil?

Kryptoměny a kryptofirmy

Coca-cola vyrábí automaty s podporou kryptoměn

Nadnárodní korporace Coca-Cola se rozhodla po Austrálii a Asii rozšiřovat své nápojové automaty, které přijímají platbu v kryptoměnách. Dostávají se tak kryptoměny do hlavního proudu masové adopce?

Anonymita v kryptosvětě je stále větší vzácností – jak je to se soukromím mincí?

Během prvních let po vzniku Bitcoinu panovalo přesvědčení, že v tomto prostoru existuje poměrně velká anonymita. S postupem času se to však mění a soukromí postupně ubývá.

Coinbase se mění, ale jsou to změny k lepšímu?

Kryptoburza Coinbase prošla od otevření obchodu v roce 2012 radikální proměnou, ale mnoho změn se zákazníkům moc nezamlouvá. Nedávné reformy burzy byly dalekosáhlé a setkaly se s masivním odchodem uživatelů i financí.

Blockchain mění hudební průmysl

Technologie blockchainu převrací nastavení hudebního průmyslu a přesouvá moc od zprostředkovatelů zpět do rukou umělců.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Nikdy…

 

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře