[Večerní souhrn článků] • Justin Sun koupil ikonický obal časopisu TIME jako token • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Justin Sun koupil ikonický obal časopisu TIME jako token

Generální ředitel kryptoměnové společnosti Tron, Justin Sun, dnes na svém oficiálním účtu na Twitteru oznámil, že koupil ikonický obal časopisu TIME jako nezaměnitelný token. Sun tent token chystá vložit do svého nedávno oznámeného fondu JUST NFT Fund. [1]

Analýzy a trhy

31.03.21 Technická analýza BTC/USD – Měsíční close se blíží

Jak jste všichni jistě zaregistrovali, Bitcoin (BTC) od včerejší analýzy zase krapet postoupil, čímž jsme se dostali velmi blízko od únorové all time high úrovně. Zbytek trhu reaguje jednou zelenou svící za druhou, což je nesporně normální reakce, neboť důvěra v trh zase stoupla.

31.03.21 [Přehled trhu + BCH, SUSHI] Některé tokeny úspěšně ignorují Bitcoin trend!

Některé tokeny úspěšně ignorují Bitcoin trend! Podíváme se na Bitcoin Cash a SUSHI, jako zástupce DEFI. Jak to vypadá na trhu a jak konkrétně na daných coinech? Jaký pattern teď sledují investoři?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Miliardáři a jejich pocity ohledně Bitcoinu

Každý má na Bitcoin svůj názor. Mnoho lidí jej vnímá pozitivně, jiní zase negativně. Jak se ale k Bitcoinu staví miliardáři? Vnímají Bitcoin jako pouhou bublinu, nebo podle nich má svou budoucnost?

Prominentní kryptoanalytik Capo odhaluje pro Cardano pozoruhodně býčí cíl: 30 USD

Analytik Capo, který si získal ohlas a „slávu“ i tím, když označil kolaps ceny Bitcoinu v březnu 2020, zveřejnil svůj neuvěřitelně odvážný a býčí target pro cenu Cardana.

Počet bitcoinových adres držící 1 BTC mírně roste

Podle analytické společnosti Glassnode, sledující pohyby na blockchainu Bitcoinu, počet bitcoinových adres obsahujících alespoň jednu minci BTC mírně roste. Z celkové nabídky vytěžených bitcoinů se jedná o 5,20 % bitcoinových adres.

Jack Dorsey ukázal světu své bitcoinové hodiny

Generální ředitel Twitteru Jack Dorsey se ve čtvrtek virtuálně objevil u amerického Kongresu společně s generálním ředitelem Facebooku Markem Zuckerbergem a výkonným ředitelem společnosti Google Sundarem Pichaiem, aby diskutovali o roli platforem sociálních médií při šíření dezinformací a o způsobech, jak tomu mohou zabránit.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme

Zdroje:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: