Prominentní kryptoanalytik Capo odhaluje pro Cardano pozoruhodně býčí cíl: 30 USD

4.6
(13)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Analytik Capo, který si získal ohlas a “slávu” i tím, když označil kolaps ceny Bitcoinu v březnu 2020, zveřejnil svůj neuvěřitelně odvážný a býčí target pro cenu Cardana.

Analtik Capo je bullish na Cradanu

Pseudonymní obchodník známý v komunitě jako Capo říká, že věří, že kryptoměnu Cardano čeká pozoruhodný cenový růst, který ho dopraví na mnohem vyšší hodnoty. Očekává, že aktuálně 5. největší kryptoměna by mohla zažít masivní 25x parabolický růst.

Cardano by se podle analytika s více než 6 desítkami tisíc sledujících mělo z ceny 1,18 $ probojovat k vrcholu býčího trhu, kdy předvídá cenu 30 dolarů za minci.

„[Co se týče] ADA, nebudu lhát, vypadá to střednědobě a dlouhodobě velmi býčí.”

Zdroj: Capo; Twitter

Cardano za 30 dolarů?

Bullish target analytika Capo počítá s tím, že se Cardano z aktuálních 1,2 USD vyšplhá až někam ke třicítce. Pokud by cena mincí ADA skutečně dokázala vyletět tak vysoko, znamenalo by to, že by se tržní kapitalizace Cardana pohybovala kolem 1 bilionu dolarů.

Před dosažením tohoto pozoruhodně vzestupného dlouhodobého cíle si Capo myslí, že ve střednědobém horizontu může ADA dosáhnout až 4 $. Pokud jde o pár ADA / BTC už v poměrně bližším časovém měřítku by podle něj mělo dojít k růstu. Přesněji řečeno Capo předpovídá, že se nyní ADA připravuje na 100% nárůst z aktuální hodnoty 0,00002 na 0,00004 BTC.

Zdroj: Capo; Twitter

Zbytek trhu

Je zřejmé, že Cardano nemůže růst, pokud by Bitcoin a zbytek kryptotrhu upadl do bear marketu. Ten však analytik nečeká a uvádí, že Bitcoin je připraven vystřelit nahoru o více než 40 % ze současné ceny kolem 57 000 dolarů (resp. 59 000 USD v době přípravy článku).

Také Ethereum se již podle něj brzy dočká růstu, který se zastavil po dosažení cca 2 tisíc dolarů v únoru. Již dříve přitom uvedl, že druhou největší kryptoměnu čeká růst na 10 tisíc dolarů.

Capo dodává:

„Neprodávám. Během několika týdnů cena [BTC] projde 80 000 dolarů, alty vyletí a budete litovat, že jste zde prodali.“

Závěr

Známý analytik Capo je velmi bullish, především co se týče ceny Cardana. Říká, že by se jeho tržní hodnota měla zvýšit přibližně 25násobně do konce bull marketu. Jako dlouhodobý cíl pro ADA stanovil 30 dolarů za jednotku, přičemž dodává, že cíle jsou vodítka, nikoli přísná pravidla.”

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.6 / 5. Počet hlasujících 13

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Jan
Hodnocení článku :
     

Ada Cardano pouze kopíruje Bitcoin, stejně jako většina kryptoměn. Což mají určite již všichni nakoukané..
Ethereum Classic a Binance Coin v poslední době Bitcoin tolik nekopíruje a Ethereum Classic roste i když Bitcoin klesá.
Měn co se chová jinak je samozřejmě víc ale 99% více méňe kopíruje.
Stim že Bit by bez tuny mediálního tlaku denně o tom jak je super nerostl vůbec.
Všimněte si že není den aby jste nenarazil na min 10 článků o tom jak Bit hrozně poroste.
Pokud je důvod vzrůstu pouze mediální tlak.. Fomo..

Michal

No hlavně pořád čtu, jak Bitcoin poroste, ale přijde mi, že si nikdo z těch pisálků jaksi nevšiml, že Bitcoin roste 😀 Z 4k na 60k….. To je podle lepší, než z 60k na 100.

Kunděj

Ted,ale nejak moc neroste ne ?

E15

Njn. bohatí lidé holt nedůvěřují levným věcem. Když byl BTC za 10tis, tak o něj nikdo moc nestál, za 50tis je to najednou hit :-))).

pet

Pořád nechápu, přoč je za ADA takový hype. Je to blockchain, který je z větší částí namalovaný na papíře. Měli několik zpoždění, jejich roadmapa se tahne buhví kam. Může mi někdo říct, co je v tuto chvílí na ADA tak zajimáveho, že má tak vysoký tržní kapitál, kromě toho, že se snaží nahradit ETH?

spot_img