[Večerní souhrn článků] • Jižní Korea bude vysílat seriál o kryptoměnách • a další články

0
večer, souhrn
Zdroj: pixabay.com

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Jižní Korea bude vysílat seriál o kryptoměnách

Již v říjnu letošního roku uvede Jižní Korea seriál „Romantic Hacker“, který se zaměří na témata související s kryptoměnami a technologií blockchain. Vše má být ve formě romantických příběhů. První ukázky ze seriálu mají přijít již v srpnu.

Analýzy a trhy

22.07.20 Technická analýza BTC/USD – Přelije se přebytečný kapitál z akcií do Bitcoinu?

Trh s Bitcoinem (BTC) nám včera mírně ožil, kdy se povedlo prorazit z toho mnou zakresleného klesajícího kanálu, ve kterém byla trajektorie sestupná více než šest týdnů.

22.07.20 [Přehled trhu+XRP] Když to nejde, tak to nejde…

Když to nejde, tak to nejde. Rok 2020 je o velkých změnách a o té největší je právě Ripple. Podaří se XRP prolomit negativní trend?

Kryptoměny a kryptofirmy

Paul Tudor Jones: Bitcoin může být zajištěním proti inflaci

Přední investoři se obávají možnosti rostoucí inflace, kterou mohou způsobit dopady pandemie koronaviru Covid-19. Investoři se tak pomalu obracejí k Bitcoinu a ostatním kryptoměnám, aby se zajistili do nejisté budoucnosti.

Protokol Avalanche získal od investorů 42 milionů dolarů během 4,5hodinového prodeje tokenů

Blockchainový protokol Avalanche po dokončení poslední fáze prodeje tokenů zvýšil celkové investice o dalších 42 milionů USD. Trvalo jen necelých 5 hodin, než bylo ICO u konce.

Ethereum 2.0: Finální testnet bude spuštěn 4. srpna

Dlouho očekávaný upgrade sítě Ethereum 2.0 se posunul o krok blíže a bylo oznámeno předběžné datum pro konečný plánovaný veřejný testnet. Cílem finálního testnetu pro ETH 2.0 je spuštění do pouhých dvou týdnů.

Trh DeFi se neustále rozšiřuje – co bude dál?

Trh s decentralizovanými financemi (DeFi) dosáhl nevídané úrovně poté, co překonal 3 miliardy dolarů v blokovaných prostředcích. Zdá se, že uživatelé využívají širokou škálu řešení, poskytovaných aplikacemi DeFi, což vedlo k masivnímu navýšení blokovaných prostředků.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Tweet dne – Japonci kupují Bitcoin jako šílení!

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře