Protokol Avalanche vybral 42 milionů dolarů během 4,5hodinového prodeje tokenů

5
(1)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Blockchainový protokol Avalanche po dokončení poslední fáze prodeje tokenů zvýšil celkové investice o dalších 42 milionů USD. Trvalo jen necelých 5 hodin, než bylo ICO u konce.

Avalanche a velké investice

Emin Gün Sirer z Cornellovy univerzity založil projekt Avalanche. Protokol dokončil fázi veřejné nabídky tokenů. Za necelých 5 hodin vybral od investorů 42 milionů dolarů. Dalších 12 milionů USD získal v červnu. Ve veřejném prodeji bylo nabídnuto celkem 72 milionů tokenů AVAX.

Tento poslední prodej tokenů, ve kterém se vybralo 42 milionů dolarů, se uskutečnil 15. července a za několik hodin bylo po všem. Investoři byli hotoví přesně za čtyři hodiny a 33 minut. Původně se přitom očekávalo, že to potrvá asi dva týdny.

Veřejný prodej byl úspěšný

Zůčastnili se investoři ze 100 zemí po celém světě. Počáteční nabídka údajně splňovala regulační požadavky a proběhla v souladu s federálními finančními předpisy Spojených států. Mluvčí společnosti pak poukázal na to, že projekt podporují vlivní lidé kryptoměnové komunity, včetně uživatelů, kteří jsou tu od prvních dní po vzniku Etherea.

AVAX token

Blockchainoivý vývojářský tým projektu Avalanche – AVA Labs – uvádí, že již do konce srpna by mělo dojít ke spuštění sítě. Poté proběhne distribuce investorům. Token Avalanche (AVAX) je nativním tokenem utility platformy Avalanche a není navázán na žádné aktivum či měnu.

Protokol Avalanche, označovaný jako “Internet blockchainů“, je navržen tak, aby poskytoval platformu s otevřeným zdrojovým kódem a protokol vrstvy 1 pro spouštění decentralizovaných finančních aplikací a řešení podnikových blockchainů. Již během červnových soukromých prodejů pro akreditované investory se nabídky zůčastnili velcí kryto hráči, jako je Bitmain a Galaxy Digital od Mika Novogratze.

Závěr

Investorům trvalo pouhé 4,5 hodiny, než zcela vykoupili tokeny AVAX. Projekt Avalanche tímto nečekaně rychlým veřejným prodejem, kterému předcházel soukromý prodej v červnu, dokočil prvotní nabídku svých tokenů. Nyní se čeká na spuštění, které by mělo proběhnout do konce letní sezóny. Následně proběhne distribuce a tokeny se můžou začít ucházet o zalistování na kryptoměnových burzách.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img