[Večerní souhrn článků] • Jihokorejský gigant se uchází o projekt CBDC • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Jihokorejský gigant se uchází o projekt CBDC

Jihokorejští giganti z oblasti internetu Naver a Kakao patří mezi uchazeče na první pilotní program digitální měny vydané centrální bankou (CBDC). Dnes to oznámila centrální banka Jižní Koreje. [1]

Analýzy a trhy

12.07.21 Technická analýza BTC/USD – ještě v červenci ráznější pohyb?

Po několikadenní přestávce se zase vrátíme k textovým analýzám na Bitcoin (BTC). Jak jsem říkal ve včerejší video analýze, volatilita a objemy jsou na trhu bizarně nízké a přesto klesají. Což by samo o sobě mělo zase avizovat, že rozhodnější pohyb by měl přijít spíše dříve než později.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Co se vyplatí sledovat v BTC v tomto týdnu?

Bitcoin (BTC) začíná nový týden na známém území, klíčový support je zpět, ale býci se zatím průlomu nedočkali. Mohlo by se to brzy změnit? Poté, co v pátek BTC znovu získal 33 000 USD, se BTC/USD drží v obchodním koridoru, ve kterém se nacházel před krátkou volatilitou minulého týdne.

Bitcoinový zákon s „mega překvapením pro Paraguay…“ bude představený ve středu

Paraguayští zákonodárci představí návrh bitcoinového zákona již 14. července. Rozhodnutí Salvadoru přijmout Bitcoin jako zákonné platidlo ovlivňuje další politiky v celém regionu.

Novozélandská centrální banka řeší potenciál CBDC

Centrální banka Nového Zélandu, Reserve Bank of New Zealand, se bude zabývat potenciálem digitálních měn vydaných centrální bankou (CBDC). V současnosti digitální měny konzultuje s veřejností.

JPMorgan: Přijetí BTC Salvadorem může významně zatěžovat síť

Americká megabanka JPMorgan nadále kritizuje prohlášení Salvadoru o přijetí Bitcoinu jako zákonného platidla a varuje před možnými riziky jak pro zemi, tak pro kryptoměnu samotnou.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: