Bitcoinový zákon s „mega překvapením pro Paraguay…“ bude představený ve středu

0
(0)

Zprávy a souhrny

Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Paraguayští zákonodárci představí návrh bitcoinového zákona již 14. července. Rozhodnutí Salvadoru přijmout Bitcoin jako zákonné platidlo ovlivňuje další politiky v celém regionu.

Paraguay může mít (taky) bitcoinový zákon

Salvador v červnu přijal svůj Bitcoinový zákon a jako první stát začne již od září platit Bitcoinem. Zatímco svět sleduje, jak tento v zásadě experiment dopadne, fanoušci Bitcoinu doufají v pozitivní průběh a ostatní státy v Latinské Americe začínají zvažovat, zda se v určité míře přidají. V tuto chvíli nelze říct, jestli k tomu skutečně dochází, nebo jde jen o vlnu politických postojů jednotlivců, které nenajdou oporu v potřebné většině.

Salvador, který zatím zůstává jediným státem, jenž Bitcoin na národní úrovni přijal, může najít oporu v Paraguayi. Paraguayský kongresman Carlitos Rejala a senátor Fernando Silva Facetti plánují ve středu 14. července předložit Kongresu návrh zákona o bitcoinech.

První zmíněný na Twitteru napsal:

„Jsem tady, abych sjednotil Paraguay…“

Něco velkého přichází

Vyjádření o plánovaném zákonu jsou poměrně nejasná. Zajímavé však je, že se má jednat o překvapení pro Paraguay i celý svět. To je samo o sobě vcelku zajímavé, nabízí se totiž otázka, co takového může nový návrh obsahovat, aby to překvapilo svět i poté, co již nějaký stát přijal Bitcoin jako peníze.

„Zůstaňte na příjmu, protože pro Paraguay a svět to bude mega překvapení. Něco obrovského přichází,“ uvedl Rejala s tím, že se „společně se senátorem Fernando Silva Facettim ve středu 14. července rozhodli představit návrh Bitcoin zákona!“

Rejala, který si na Twitteru nasadil laserové oči v symbolické podpoře růstu ceny Bitcoinu, se přitom již dříve nechal slyšet, že hodlá začlenit Bitcoin do blíže nespecifikovaného „důležitého projektu“ pro Paraguay.

Na základě předchozích prohlášení Cointelegraph informoval, že připravovaný návrh zákona může zavádět opatření, díky nimž se Paraguay stane předním centrem zahraničních investorů, bitcoinových podniků a možná i těžařů bitcoinů. Potenciálně pak návrh může zahrnovat také ustanovení o přijetí BTC jako zákonného platidla.

Závěr

Latinská Amerika se díky místním ekonomickým a fiskálním tlakům stala potenciálním ohniskem pro přijetí kryptoměny. Je velmi pravděpodobné, že z dalších míst, jako je Argentina, Venezuela a Mexiko, můžeme již brzy zaslechnou zprávy o začlenění Bitcoinu. Ve středu pak má přijít překvapující odhalení z Paraguaye, kde se údajně chystá něco gigantického. Uvidíme tedy, s čím se místní zástupci vytasí a snad nebudeme zklamaní.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: