[Večerní souhrn článků] • Japonská centrální banka musí být připravena na digitální měny • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Tether přidal na blacklist adresy v hodnotě 46 milionů dolarů • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitfinex a Tether čelí soudu o 850 mil. USD • Podvody na YouTube stále kvetou • a další novinky

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Bitcoin a...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Japonská centrální banka musí být připravena na digitální měny

Zástupce guvernéra, Masayoshi Amamiya, prozradil na semináři pro agenturu Reuters, že centrální banka země musí být připravena vydat vlastní digitální měnu, pokud si to situace vyžádá.

Japonská centrální banka zkoumá digitální měny již několik měsíců. Začátkem letošního roku se dokonce spojila s dalšími centrálními bankami po celém světě s cílem zkoumat digitální měny.

Analýzy a trhy

30.01.20 Technická analýza LTC/USD. – Zase u klíčové rezistence, tentokrát s průrazem?

Korekce byla docela krátká, což mnohé jistě překvapilo. Ovšem z technického hlediska to smysl dává a nejedná se o nic iracionálního. Struktura korekce byla fajn, protože se kurz pohyboval v rámci klesajícího kanálu.

[Přehled trhu] 30.01. [BTC] +4% [LTC] +2,9% [XZC] + 30% – Bitcoin se popere s 9 550, aby mohl k 10 000. Zcoin již 111% v roce 2020!

Pokud chce Bitcoin znovu k 10 000 USD, musí se dostat přes vrchní stranu odporu na 9 550 USD. Zcoin vytváří nový top za rok 2020. Litecoin vyčkává na růst Bitcoinu. ICON znovu v našem přehledu, překvapuje 83% růstem.

Kryptoměny a kryptofirmy

V Q4 2019 byly na darknetu utraceny Bitcoiny v hodnotě 600 milionů USD

Za rok 2019 došlo k napadení celkově 11 kryptoburz, což mělo za následek krádež bitcoinů v hodnotě téměř 2,8 miliardy amerických dolarů. Ukradené bitcoiny byly přesunuty na několik velkých burz jako Binance a Huobi. 600 milionů USD však bylo posláno na darknet.

Na spuštění CBDC pracuje většina centrálních bank

Světové centrální banky dle oficiálního průzkumu z velké většiny uvedly, že v příštích třech letech pravděpodobně vydají „digitální měnu centrální banky“ neboli CBDC.

Regulace a státy

Švýcarské město Zermatt nyní přijímá platby daní v bitcoinech

Švýcarský Zermatt, domovina jedné z nejpopulárnějších hor – Matterhornu, je nyní druhým místem v zemi, kde lze použít BTC pro platby na úřadech, konkrétně místních daní.

Hot news

Coinbase uvádí mezinárodní kryptoměnovou úschovnu

Americká kryptoburza Coinbase zřídila entitu, která má za cíl rozšířit služby, související s kryptoměnami i pro evropské instituce. Pobočka se nazývá Coinbase Custody International a sídlí v irském Dublinu.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – když slyšíš někoho mluvit o kryptu na veřejnosti

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře