[Večerní souhrn článků] • Jack Dorsey chce decentralizovat Twitter • TOP 5 krypto selhání v roce 2019 • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše nové večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Jack Dorsey chce decentralizovat Twitter

Šéf a spoluzakladatel Twitteru Jack Dorsey odhalil, že chce vytvořit otevřený standard pro decentralizované sociální sítě. Na svém Twitteru uvedl, že financuje malý tým vývojářů pracující na novém decentralizovaném standardu.

Hlavním problémem podle Dorseyho jsou příspěvky se zavádějícími informacemi. Tento problém by měl být vyřešen za pomoci technologie blockchain. Na vývoj však bude muset být vynaloženo ještě mnoho práce.

Analýzy a trhy

11.12.19 Technická analýza ETH/USD – pořád konsolidujeme a čekáme na další pokles

Na Ethereum (ETH) byla poslední analýza 27.11., tak pokud jste ji neviděli, tak doporučuji se podívat, neboť budu samozřejmě navazovat. Stejně tak jako většina altcoinového trhu, tak i zde máme konsolidaci, která trvá už skoro dva týdny.

11.12.19 Technická analýza Augur a Enjin Coin: Které altcoiny sledovat počátkem roku 2020?

Augur by zopakováním předešlého cyklu mohl narůst v roce 2020 o 100% na hodnotě. Enjin coin v roce 2019 předvedl 900% nárůst a jeho cyklus se může opakovat v 2020 roce, vidím tam fraktální podobnost.

Kryptoměny a kryptofirmy

Mezinárodní obchodní komora zahajuje emisní lístky na blockchainu Etherea

Největší světová obchodní organizace – Mezinárodní obchodní komora (ICC) zahajuje síť obchodování pro emisní lístky CO2 pomocí technologie postavené na Ethereu.

Kraken varuje: peněženka KeepKey jde hacknout během 15 minut

Hardwarová peněženka KeepKey může být údajně nabourána za pouhých 15 minut. Stačí, pokud k ní hacker získá fyzický přístup, tvrdí vědci z Kraken Security Labs.

TOP 5 krypto selhání v roce 2019

V roce 2019 došlo k výrazným cenovým akcím a návratu k optimismu. V prvním čtvrtletí vzešlo spousty naděje na rozšíření adopce s vyhlídkami býčího trhu. Ale ne všechna očekávání byla splněna a některé plány se proměnily ve velké zklamání.

Regulace a státy

Bitcoin ransomware útok na argentinskou vládu

Argentinská vláda byla nucena čelit Bitcoin ransomware útoku. Podle nejnovějších zpráv požadoval hacker za odvolání útoku 50 BTC, což podle aktuální ceny představuje přibližně částku 370 000 USD.

Osobnosti

[Osobnost] Henry Ford – Přes 20 let šel za svým snem a stal se miliardářem

Byl průkopníkem automobilů s benzínovým motorem a pásových montážních linek. Jeho příběh je ukázkou silné víry, houževnatosti a odhodlání. Mnozí se mu vysmívali a měli ho za bláznivého snílka, který je odsouzen k neúspěchu. Jeho to ale nezajímalo, ani neodradilo.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Když prostě nevíš

meme, kryptoměny, shitcoin

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img