11.12.19 Technická analýza Augur a Enjin Coin: Které altcoiny sledovat počátkem roku 2020?

0
(0)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Augur by zopakováním předešlého cyklu mohl narůst v roce 2020 o 100% na hodnotě. Enjin coin v roce 2019 předvedl 900% nárůst a jeho cyklus se může opakovat v 2020 roce, vidím tam fraktální podobnost.

Vítejte u dnešní analýzy na ENJ a REP. Oba tyto altcoiny nás dnes zaujaly svým opakujícím se cyklem a vytvořením stejného předešlého patternu.

Technická analýza REP/USD a REP/BTC

Začnu pohledem na REP / USD pár. Při pohledu na graf vidíme pattern kulatého dna. tento vzor se potvrdil v předchozím cyklu. Samotný pattern nepřináší nic zajímavého, no pokud se podíváme i na pár vůči BTC, může to znamenat pro REP opakování předešlého cyklu.

Pattern kulatého dna by mohl dosáhnout vrchol na 20 USD v první čtvrtině příštího roku. Momentální hodnota je na 10 USD a pro Augur by to znamenalo 100% nárůst. Situace se po létě změnila z bullish na bearish, to by se ale mohlo změnit, protože na Bitcoinu čekáme Halving – ak poroste Bitcoin, altcoiny v USD hodnotě porostou s ním, nic nového. 

Momentální hodnoty okolo 7 200 USD mohou do halvingu vypadat směšně. Začátek roku, kdy se Bitcoin pohyboval mezi 3 500 – 4 000 USD, by málokdo věřil, že se už za 6 měsíců bude Bitcoin prodávat na téměř 14 000 USD. Situace na grafu se umí rychle změnit a Bitcoin může do halvingu znovu růst nad 12 000 USD. S růstem BTC může růst REP v USD hodnotě.

Situace na REP / BTC je stejně vypadající jako na REP / USD. Je tu stejný vzor kulatého dna, ale narozdíl od USD hodnoty, zde je silný resistence line odpor a REP se pohybuje vůči BTC v sestupném kanále. Pokud bude moje predikce správná a REP se dostane na 2828 sat, zaznamenalo by to 101% nárůst hodnoty vůči BTC a přesně to stejné i vůči USD. Augur dnes zaujal právě těmito patterny i podobností v potenciálním nárůstu hodnoty.

Technická analýza ENJ/USD

V případě ENJ/USD nás zaujala Fraktální podobnost s předešlým bull marketem. ENJ udělal v tomto roce více než 900 % zisku vůči USD. Situace se na grafu zopakovala po predchozím cyklu. Může se vytvořit i potřetí? Z Fraktální podobnosti by se tak mohlo stát počátkem roku 2020 – v první čtvrtině roku. ENJ rozhodně stojí za to sledovat jeho vývoj a zda se tento vzor znovu zopakuje, už jen pro ty masivní potenciální zisky.

Závěr

Toto bylo pro dnešní TA analýzu všechno. Představil jsem Vám 2 altcoiny pro rok 2020, které se rozhodně vyplatí sledovat. Zda porostou, bude záviset podle toho, zda jsou schopné zopakovat předchozí cykly. Do velké mírný to závisí i na Bitcoinu, zda prolomí momentální sestupný kanál a dokáže před halvingem nárůst nad 12 000 USD.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img