[Večerní souhrn článků] • Irské banky odmítají služby kryptofirmám • a další články

5
(4)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Cena Bitcoinu dosahuje nejvyšší úrovně oproti turecké liře • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitcoin konsoliduje • Počet aktivních bitcoinových adres dosáhl 2letého maxima • a další novinky

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během posledního dne v kryptosvětě. TRHY Bitcoin za poslední dva týdny...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Irské banky odmítají služby kryptofirmám

Dle dnešních Irish Times jsou kryptoměnovým společnostem v zemi odepřeny bankovní služby tamními bankami. Z těchto důvodů jsou tak společnosti nuceny hledat bankovní instituce jinde a některé společnosti dokonce odcházejí do zahraničí. Problémem mohou být nejasné regulační předpisy v Irsku.

Analýzy a trhy

13.05.20 Technická analýza BTC/USD: Co je potřeba abychom se znovu dostali na 10 000 USD?

Bitcoin na významných hodnotách. Co je potřeba abychom se znovu dostali na 10 000 USD? A co podpory, kam bychom mohli padnout? Jak to vypadá pro těžaře po halvingu, vypnuli své stroje?

13.05.20 Technická analýza ETH/USD a LTC/USD – Na rozcestí

Tak během dnešní analýzy navážeme na tu předešlou, kde jsme se podívali na trh s Litecoinem (LTC) a Ethereem (ETH). Od posledního pádu máme tři dny a nyní se  čeká, jak se to celé vyvrbí. Budeme klesat, či uvidíme pokračování v růstu?

13.05.20 [Přehled trhu+BTC+XMR] Po halvingu růst na Bitcoinu a altcoinech 10+%.

V dnešním přehledu trhu po Bitcoin halvingu se podíváme na největší růst z top 100 kapitalizace i největší propady. Altcoiny dnes rostly jako houby po dešti a mnoho z nich má více než 10% na růstu. Podíváme se na graf Bitcoinu a Monera.

Kryptoměny a kryptofirmy

Kryptoburza Binance uvádí nové tokeny

Kryptoměnová burza Binance včera oznámila nový token s pákovým efektem pouhé dva měsíce po odstranění podobného tokenu. Společnost tvrdí, že je tu zásadní rozdíl, který nový token odlišuje.

Telegram se právě vzdal GRAM tokenů po válce s regulátorem, končí tím příběh TON?

Telegram vzdává svou dlouhou bitvu s regulátorem a oznámil konec Telegram Open Network (TON) a GRAMů, alespoň pokud jde o účast společnosti na projektu.

Pokud je blockchain dveřmi k budoucnosti financí, klíčem je likvidita

Likvidita by měla být považována za primární ukazatel celkového zdraví trhů a burz – a také za klíčový faktor pro ekonomické obchodování. V kryptoprůmyslu je likvidita králem. Ale jak měříme a vnímáme likviditu, se velmi liší.

Consensys 2020: Generace C, Liberland a koronavirus, Buterin a ETH 2.0

Vybíráme pro vás nejzajímavější informace, které zazněly během prvních dvou dní konference Consensys 2020. Připomínáme, že tato konference běží nyní online, registrace je zdarma a je nabitá zajímavými řečníky, diskusními panely a workshopy. Živý přenos některých témat můžete sledovat i na stránkách pořadatele, Coindesk.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Dění za poslední týdny…

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře