[Večerní souhrn článků] • Institucionální poptávka po Bitcoinu rapidně stoupá • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Institucionální poptávka po Bitcoinu rapidně stoupá

Od začátku letošního roku poptávka institucí po Bitcoinu neustále roste, ačkoliv byl kryptoměnový trh zasažen pandemií koronaviru Covid-19. Údaje společnosti Greyscale za druhé čtvrtletí letošního roku ukazují, že kryptoměnové fondy Greyscale zaznamenaly příliv kapitálu ve výši 1,4 miliardy amerických dolarů.

Analýzy a trhy

21.07.20 Technická analýza akcií AMD a Google – Ne všem technologickým titulům se daří

V dnešní analýze se chci zaměřit na akciové tituly technologických firem, které nejsou v expanzi tak úspěšné jako je tomu třeba u Tesly a Amazonu. Konkrétně se jedná o AMD a Alphabet (Google), které tak trochu stagnují.

21.07.20 [Přehled trhu+BTC] Bitcoin v létě podle velkého plánu, není konec?

Bitcoin v létě jede podle velkého plánu, není konec? Propad, pohyb do strany, či ztráta 10 000 USD – co nás čeká? Jak to ovlivňuje altcoiny?

Kryptoměny a kryptofirmy

Město v Salvadoru má prosperující ekonomiku postavenou na Bitcoinu

Malé plážové městečko El Zonte s pouhými 3 000 obyvateli používá Bitcoin jako jediný možný platební prostředek. Podle magazínu Forbes si zdejší lidé vytvořili robustní a prosperující ekonomiku. Bitcoin používají k provozu každodenního života.

Mezinárodní banky omezují „rebelující“ klienty v Hongkongu během protičínkých protestů

Politická cenzura není téma, které bychom v postkomunistické zemi byli schopni brát na lehkou váhu. Jak informovala agentura Reuters, mezinárodní banky nyní prověřují své klienty v Hongkongu ohledně potenciálních vazeb na protičínské hnutí města.

Satoshi Nakamoto je stále největší velryba

Analytici odhadují, že Satoshi Nakamoto vytěžil BTC v hodnotě 10,9 miliard dolarů, aby byla síť v bezpečí. Budou tyto BTC někdy utraceny?

CEO Binance upozorňuje na selhání Bitcoinu coby bezpečného uložiště

Bitcoin za sebou letos zanechal mnoho zklamaných investorů, když se prudce propadl spolu s akciovým trhem kvůli situaci okolo globální pandemie COVID-19, což zpochybňuje jeho schopnost fungovat jako tzv. bezpečné úložiště.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Tweet dne – Long Bitcoin, Short Euro

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img