[Večerní souhrn článků] • Hackeři rozdávají ukradené Bitcoiny • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Austrálie a Singapur zavedly digitální přeshraniční proces pomocí blockchainu • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Z kryptotrhů během noci a dneška zmizelo 80 mld. USD • Veteráni uklidňují, že pokles trhů se pravidelně opakuje • a...

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. Chcete si nakoupit kryptoměny, nebo...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Hackeři rozdávají ukradené Bitcoiny

Hackerská skupina známá jako Darkside se údajně pokusila věnovat ukradené Bitcoiny z platformy Robin Hood na charitu. Celkově mělo jít o dar ve výši 20 000 amerických dolarů. Hackeři z Darkside dále uvedli, že jejich počínání vede k tomu, že se snaží udělat svět lepší.

Analýzy a trhy

12 000 $ je rozhodující úrovní, kterou je třeba prolomit na týdenním grafu BTC / USD

Na cestě Bitcoinu nahoru směrem k vyšším cenám a možná i potenciálnímu atakování ATH stojí rozhodující překážka. Touto úrovní je level okolo 12 000 $.

20.10.20 Technická analýza BTC/USD – Jak to vypadá na nižších časových rámcích?

Jak titulek dnešní analýzy na Bitcoin (BTC) napovídá, tak se zaměříme pouze na nižší časové rámce (4H, 1H). Budu navazovat na nedělní analýzu, kde jsme se věnovali naopak vyšším časovým rámcům (1W, 1D), takže pokud jste to nečetli, tak to napravte.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Většina centrálních bank je spokojena s prací na CBDC

Poté, co společnost Facebook oznámila vlastní stablecoin Libra a Čína vlastní digitální měnu v podobě digitálního jüanu, se mnoho centrálních bank po celém světě snaží dohnat tento trend. Na digitální měně vydané centrální bankou (CBDC) tak pracuje mnoho států.

Co musí začátečníci vědět, aby mohli začít obchodovat s bitcoiny

Bitcoin je přední světovou kryptoměnou, ale také komoditou. Chcete-li s ním obchodovat, nemusíte získat licenci ani vyvíjet jiné úsilí. Jedná se o přímočarý úkol, který může pochopit téměř každý a ihned.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře