[Večerní souhrn článků] • GrayScale koupil 100 000 ETH • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Hot news – Steve Wozniak vydal svou vlastní kryptoměnu, více ZDE.

Zpráva dne

GrayScale koupil 100 000 ETH

Společnost Grayscale dnes oznámila, že nakoupila do svého portfolia 100 000 ETH. Grayscale je jediná společnost, která umožňuje investovat do akciové formy pro ETH a BTC. GrayScale v současné době spravuje aktiva v hodnotě více než 12 miliard USD.

Fidelity Digital Assets umožní svým zákazníkům používat Bitcoin jako kolaterál

Nová služba společnosti Fidelity Digital Assets se změří na bitcoinové investory, kteří mají zájem proměnit své podíly v hotovosti bez prodeje stejně jak u zajišťovacích fondů.

Analýzy a trhy

9.12.20 – Nová video analýza – Jaroslav Jarolím

Tak máme tady první video analýzu Jaroslava Jarolíma, pojďme na to!

09.12.20 Technická analýza BAT/USD a DASH/USD – Další mince s potenciálem?

V dnešním díle analýzy bych se chtěl věnovat dvěma tak trochu zapomenutým coinům – Basic Attention Token (BAT) a Dash. Obě mince mají za sebou tvrdý pád od all time high o více cca 96 %, takže i když by šly pouze na své historické maximum z roku 2017, mohou potenciálně vzrůst o tisíce procent.

09.12.20 [Přehled trhu +BTC] Co říkají o Bitcoinu v zahraničí, porosteme?

Bitcoin se už týdny konsoliduje pod 20 000 USD. Podaří se mu tuto hranici prolomit, nebo nastane propad? Co říkají o Bitcoinu v zahraničí?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Čína představila nový kvantový počítač

Čínský výzkumný tým před nedávnem prohlásil, že vyvinuli nový kvantový počítač, který je bilionkrát rychlejší než jakýkoli existující počítač. Opravdu Čína vyvinula superpočítač?

Meme coin, který začal jako vtip, dosáhl 7 let. Dogecoin je stále cool!

Mnozí mu věštili brzký konec a leckdo slavný meme coin již již házel do pomyslného koše. Dogecoin sice začal vtipem, ale s humorem se již dožil 7 let, což je na poměry tohoto mladého kryptomarketu slušné.

Téměř rekordní příliv kapitálu do kryptofondů

Kryptofondy zaznamenaly v posledních týdnech téměř rekordní příliv, protože investiční fondy, které investují do zlata, se zbavovaly likvidity. Nová zpráva od CoinShares odhalila nedávný prudký příliv kryptoměn uprostřed rekordního odlivu zlata. Vypadá to, že lidé začali více věřit kryptoměnám, než zlatu.

Krypto komunita žádá Trumpa o milost pro Assange, Snowdena a Ulbrichta

Pouhých 44 dní před inaugurací Joea Bidena jako prezidenta Spojených států prosí kryptokomunita Donalda Trumpa, aby využil své pravomoce a prominul trest zakladateli darknetu Silk Road.

HOT NEWS

Nepropásněte dnešní live stream video, Binance, Travala a Kryptomagazin.cz!

Dnes od 11.00 máte jedinečnou příležitost sledovat live stream video, na kterém se podílí Binance CZ, Travala.com a Kryptomagazin.cz!

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Když se z hotovosti stává odpad

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img