[Hot news] Nepropásněte dnešní live stream video, Binance, Travala a Kryptomagazin.cz!

5
(3)

Zprávy a souhrny

[Odpolední zprávy] • Trhy končí týden v červených číslech • Velryba přesunula BTC za 1,45 mld. USD • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Poté, co se Bitcoin vzpamatoval...

[Večerní souhrn článků] • Ripple vytváří blockchain pro centrální banky • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi. A na práci šéfredaktorky kryptomagazinu.cz zase možnost alespoň částečně ovlivnit, co si vybereme, jestli utopii nebo dystopii.

Dnes od 11.00 máte jedinečnou příležitost sledovat live stream video, na kterém se podílí Binance CZ, Travala.com a Kryptomagazin.cz!

Video představí Radku Wilson, Head of Global Operations ze serveru Travala.com. Je to první ze série videí AMA (Ask Me Anything), takže bude příležitost i pro vaše dotazy, přímo v době vysílání videa.

Za Kryptomagazin.cz bude na streamu Dariusz, takže se můžete obrátit s dotazy ohledně kryptoměn nebo Kryptomagazinu.cz i na něj. Těšíme se na vás, pojďte trochu rozvířit vody, využijte příležitosti a zeptejte se na vše, co vás o kryptoměnách zajímá.

Video stream naleznete zde:

Travala.com nabízí služby rezervace ubytování, kde můžete platit i v kryptoměnách, vybírat můžete z více než 2 milionů destinací po celém světě. Platební možnosti jsou široké, kromě hlavních kryptoměn Bitcoinu, Litecoinu a dalších je možné platit i méně obvyklými kryptoměnami, a seznam se neustále rozšiřuje. Kompletní výčet najdete zde. Na vše, co vás kolem serveru Travala.com zajímá, se můžete zeptat během streamu.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře