[Hot news] Nepropásněte dnešní live stream video, Binance, Travala a Kryptomagazin.cz!

1
travala
Zdroj: Pixabay.com

Dnes od 11.00 máte jedinečnou příležitost sledovat live stream video, na kterém se podílí Binance CZ, Travala.com a Kryptomagazin.cz!

Video představí Radku Wilson, Head of Global Operations ze serveru Travala.com. Je to první ze série videí AMA (Ask Me Anything), takže bude příležitost i pro vaše dotazy, přímo v době vysílání videa.

Za Kryptomagazin.cz bude na streamu Dariusz, takže se můžete obrátit s dotazy ohledně kryptoměn nebo Kryptomagazinu.cz i na něj. Těšíme se na vás, pojďte trochu rozvířit vody, využijte příležitosti a zeptejte se na vše, co vás o kryptoměnách zajímá.

Video stream naleznete zde:

Travala.com nabízí služby rezervace ubytování, kde můžete platit i v kryptoměnách, vybírat můžete z více než 2 milionů destinací po celém světě. Platební možnosti jsou široké, kromě hlavních kryptoměn Bitcoinu, Litecoinu a dalších je možné platit i méně obvyklými kryptoměnami, a seznam se neustále rozšiřuje. Kompletní výčet najdete zde. Na vše, co vás kolem serveru Travala.com zajímá, se můžete zeptat během streamu.
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře