[Večerní souhrn článků] • Evropská centrální banka projevila zájem o digitální měny • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Evropská centrální banka projevila zájem o digitální měn

Prezidentka Evropské centrální banky (ECB), Christine Lagarde odhalila, že instituce po celém světě se snaží urychlit své úsilí, pokud jde o digitální měny. Během tiskové konference prohlásila, že centrální banka Velké Británie nebo Kanady již projevily zájem o digitální měny.

Evropská centrální banka tak je připravena stanovit jasné cíle své pracovní skupině pro digitální měny do poloviny roku 2020. Pokud by tak došlo k poklesu v Evropě, ECB je připravena jednat.

Analýzy a trhy

13.12.19 Technická analýza LTC/USD Predikuje Litecoin vývoj celého trhu? Halving LTC vs. BTC: Bull market na dohled?

Litecoin, stříbro k bitcoinovému digitálnímu zlatu, je často hlavním ukazatelem pro zbytek trhu kryptoměn. Pokud bude trh kryptomněn sledovat vývoj a směr Litecoinu mělo by nás to dovést k dvojitému dnu i následujícímu bull marketu. Predikuje halving na Litecoine budoucí růst Bitcoinů?

13.12.19 Technická analýza BTC/USD – tak bude ještě jeden pokles do konce roku?

Na trhu je to zase pěkná nuda a jde vidět, že zájem obchodníků/investorů je v posledních dvou týdnech naprosto minimální. Důkazem je i velmi mrzký nákupní tlak, který každým dnem naopak ještě slábne.

Kryptoměny a kryptofirmy

Darknet Marketplace plánuje ICO na 146 milionů dolarů pro globální expanzi

Největší ruský trh působící na Darknetu, Hydra, chce získat 146 amerických dolarů v podobě ICO, který by mu umožnil rozšířit svoje působení do celého světa. Tento tokenový prodej je však porušením zákonů o cenných papírech a jiných finančních předpisů.

[Pátek 13.] Je nebezpečné vyjít ze dveří? Proč se lidi bojí třináctky?

Pro některé lidi je pátek 13. spojen s předtuchou něčeho špatného. Utkvělá obava z tohoto data dokonce má i své jméno – paraskavedekatriafobie. Poněkud krkolomné, že? Zatímco co se pokusíte toto slovo vyslovit, řekneme vám, proč byste se měli bát! A nebo ne?

Šichtařová: S kryptoměnu se na státu stáváte do značné míry nezávislí. Rozumějme: Neokraditelní.

Ekonomka Markéta Šichtařová vydala dnes velmi zajímavý blog na téma kryptoměn, vydaných centrálními bankami. Přinášíme vám níže nejzajímavější část z příspěvku, protože by byla škoda, kdyby zapadl.

Hot news

[Hot news] Bitcoin se stal nejlepším aktivem dekády – podle Bank of America Merill Lynch

Analytici z Bank of America Merill Lynch (BAML) přišli se seznamem nejlepších a nejhorších aktiv za poslední desetiletí. Jak název napovídá, Bitcoin se umístil na prvním místě.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Priority jsou priority

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: