Darknet Marketplace plánuje ICO na 146 milionů dolarů pro globální expanzi

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Největší ruský trh působící na Darknetu, Hydra, chce získat 146 amerických dolarů v podobě ICO, který by mu umožnil rozšířit svoje působení do celého světa. Tento tokenový prodej je však porušením zákonů o cenných papírech a jiných finančních předpisů.

Expandovat do celého světa

Provozovatelé trhu pod názvem Hydra mají velké plány se zaváděním svého modelu anonymního, nelegálního obchodu s omamnými a jinými nepovolenými látkami ve velkém měřítku. Dle jejich webu, který je přístupný přes speciální typ prohlížeče, uvádí, že chtějí zahájit novou éru prodeje na západě.

Skupina Hydra poskytuje anonymní služby, díky níž kurýři distribuují zakoupené zboží na předem stanovená místa na veřejných prostorech, kde si klient své objednané zboží později vyzvedne. Vše s důrazem na soukromí.

K rozšíření působnosti však Hydra vyhlásila ICO plánovaný na 16. prosince letošního roku. Balíček o 100 tokenech nabízí investorům, kterým tak udělují práva na 0,003% podílu na zisku společnosti. Tokeny jsou oceněny na 100 USD za kus, splatné v BTC.

Emise tokenu je nastavena na 1 470 000 tokenů, což představuje 49% z celkové hodnoty. Pokud investor nakoupí balíček s více než 100 tokeny, je mu přislíbeno na dividendách přes 500 amerických dolarů měsíčně. Projekt se však může ukázat jako podvodný.

Přidej se k temné straně

Hydra tvrdí, že jejich uživatelská základna čítá přes 3 miliony uživatelů a denně zpracovává přes 100 000 transakcí týkající se nelegálního zboží a služeb. V červnu letošního roku dokonce ruští vyšetřovatelé potvrdili, že Hydra má 2,5 milionů registrovaných účtů.

Nejznámějším trhem s nelegálním zbožím a službami byl Silk Road, který uzavřely americké úřady v říjnu 2013.

Závěr

Jak se podaří tokenový prodej skupiny Hydra se ještě ukáže v následujících dnech. Podobný prodej však vrhá špatné světlo na kryptoměny, protože lidé si tak spojí Bitcoin a další kryptoměny s nelegální činností. Je to také přímo voda na mlýn všech těch, kteří poukazují na nutnost regulace kryptoměn právě z důvodů používání pro podobné nekalé účely.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: