13.12.19 Technická analýza LTC/USD Predikuje Litecoin vývoj celého trhu? Halving LTC vs. BTC: Bull market na dohled?

0
(0)
Jan Kopil
Jan Kopil
"Price is what you pay. Value is what you get," Warren Buffett

Litecoin, stříbro k bitcoinovému digitálnímu zlatu, je často hlavním ukazatelem pro zbytek trhu kryptoměn. Pokud bude trh kryptomněn sledovat vývoj a směr Litecoinu, mělo by nás to dovést k dvojitému dnu i následujícímu bull marketu. Predikuje halving na Litecoine budoucí růst Bitcoinů?

Momentálně je LTC uvězněný ve velkém trianglů a situace před Vánocemi pro něj nevypadá dobře. Hrozí totiž, že můžeme propadnout až pod 30 USD za kus.

Technická analýza LTC/USD

Litecoin znovu a znovu vykazuje známky toho, že je pravidelně hlavním ukazatelem celého trhu s kryptoměnami a pokud jde o Litecoin, zbytek trhu má sklon následovat.

Vzpomeňte si jaká byla situace u halvingů. Ještě před letem a tedy i halvingem začal Litecoin klesat z jeho top hodnot na 162 USD. Množství trejderů čekalo nepřetržitý růst na Litecoine i celého trhu. Necelý měsíc poté, co začal Litecoin klesat, začal přepadávat i celý trh kryptoměn na čele s Bitcoinem. Není se čemu divit, velmi se o tom na CZ / SK scéně nemluví, no zahraniční trejderi hodně krát připisují vývoj Litecoinu k predikcí celého trhu.

Halving na LTC a BTC historie se opakuje ?

Tak tomu bylo na začátku roku 2019, kdy Litecoin dosáhl minima 20 USD. Halving u  Litecoinu byl v tomto bodě vzdálen jen několik měsíců, podobně jako vzdálenost Bitcoinů od plánovaného Halvingů letošního května. Podle grafu bychom mohli dno zaznamenat v prvním měsíci roku 2020 kde by se celý trh mohl otočit z bear marketu na bullish, stejně tomu bylo i v tomto roce stejně tak před halvingem Litecoinu stejně nás tak čeká halving na Bitcoinu v květnu 2020.

Halving promo způsobil, že cena LTC vzrostla o více než 810 % na maximum 162 USD. Litecoin se nyní obchoduje za zhruba 42 USD. I když se to stalo s LTC, velmi dobře to může být podobné i s Bitcoinem.

Závěr

Hodně krát na trhu kryptomien se hodnoty za jeden coin zvyšují uměle a velryby tuto skutečnost využívají k napumpování svého favorita. Něco pdoobné nás může čekat i na Bitcoine před halvingom v květnu 2020. Podle grafu na Litecoine bychom mohli očekávat růst začátkem roku 2020 co přesně vyhovuje i Bitcoinu před jeho halvingom. Cena by se mohla vyšplhat na Litecoinu znovu k 60 USD za kus, kde leží resistance line trianglů, no nejbližší vážný horizontální weekly resistance je až na 160 USD – 170 USD. Toto jsou nejdůležitější odpory pro Litecoin na následující půl rok. Pro Bitcoin by to mohla být prležitosť k růstu znovu nad 10 000 USD. Situace se může doslova ze dne na den změnit stejně jako to bylo z 25 na 26. listopadu 2019 kdy se hodnota Bitcoinu zvýšila v jeden den o více než 2000 USD.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Čivava

Proč jsou v článku uváděny tak očividné lži? V jakém vesmíru dosáhl LTC na počátku letošního roku ceny 20$ (fskutecnosti o 50% vyšší). Jakýpak nárust ceny 800%? A kde viděl autor nárust ceny BTC 25.listopadu o 2000$ ? Proč vůbec číst článek stavějící na nesmyslných údajích? 🙁

Netreba

25.10.2019 – BTC 7500$
26.10.2019 – BTC 9500$

Udaje su spravne

spot_img