[Večerní souhrn článků] • Digitální rubl již začátkem roku 2022 • a další články

5
(6)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Digitální rubl již začátkem roku 2022

V dnešním rozhovoru pro zpravodajskou agenturu Reuters guvernérka ruské centrální banky prozradila, že země bude mít prototyp své digitální měny do začátku následujícího roku. Ruští zákonodárci údajně začnou pracovat na právních úpravách k implementaci digitálního rublu. [1]

Analýzy a trhy

09.11.21 Technická analýza BTC/USD – nové historické maximum, bude další postup?

Bitcoin (BTC) zase dokázal postoupit do vyšší cenové hladiny, díky čemuž trh dosáhl nového historického maxima. A to se odehrálo s přehledem, protože přišla dynamika, která poměrně dlouhou dobu na trhu chyběla.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Jak krypto pomáhá tam, kde je potřeba

V posledním desetiletí a půl vzaly kryptoměny svět útokem, přičemž od roku 2009 vede Bitcoin a v současné době se celosvětově obchoduje s více než 6000 různými kryptoměnami. Kryptoměny ale mohou i pomáhat.

COO Bank of America je nakloněn myšlence, že Bitcoin je uchovatel hodnoty

Tom Montagprovozní ředitel Bank of America, je nyní údajně otevřený možnosti, že by Bitcoin (BTC) mohl být uchovatelem hodnoty.

Kazachstán zavede monitorování kryptoměnových podniků

Podle nedávných zpráv hodlá kazachstánská vláda svými kryptoměnovými regulacemi zavést finanční monitoring místních kryptoměnových firem. Vládnoucí orgán Kazachstánu tak chce snížit rizika kriminálních aktivit spojených s kryptem.

Společnost IOHK měla „tajné setkání“ na Zanzibaru

Tým Input Output Hong Kong, vývojářské studio stojící za blockchainovým řešením Cardano (ADA), se setkal s vysokými představiteli Zanzibaru, ostrovní autonomní oblasti Tanzanie, která se nachází na stejnojmenném souostroví.

Prohlížeč Brave společně se Solana

O Solaně je poslední dobou hodně slyšet a zájem a každou chvíli se objeví nějaká zajímavá novinka a nejinak tomu je i dnes. Brave, populární prohlížeč zaměřený na ochranu soukromí, uzavřel partnerství se společností Solana, aby nabídl podporu pro její decentralizované aplikace (dApps).

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: