[Večerní souhrn článků] • Deutsche Telekom investuje do DeFi platformy • a další články

0
večer, souhrn

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Deutsche Telekom investuje do DeFi platformy

Jeden z největších poskytovatelů telekomunikačních služeb v Evropě, Deutsche Telekom, dnes oznámil své investice do blockchainové platební platformy Celo. Deutsche Telekom uskutečnil významný nákup na podporu rozvoje decentralizovaných financí. [1]

Analýzy a trhy

20.04.21 Technická analýza BTC/USD – trh je na vážkách

V pondělní analýze na Bitcoin (BTC) jsme si řekli, že pattern ending diagonal se potvrdil a proto bychom se měli připravit na velmi pravděpodobný pokles k 42 000 USD. Leč zatím se Bitcoin vcelku solidně drží a dolů se mu moc nechce.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Newegg nyní přijímá Dogecoin prostřednictvím BitPay

Online prodejce Newegg představil podporu plateb Dogecoin (DOGE) na své platformě. I díky tomu se cena meme tokenu výrazně zvedla.

Coinbase zvažuje zalistování více než 100 kryptoaktiv – „Prodáváme sázky a lopaty“

Kryptoměnová burza a směnárna Coinbase hovoří o zalistování stovky kryptoměn. CEO se snaží zvýšit pozitivní vnímání akcií své společnosti investory.

Asijské investice do kryptoměn porostou

Justin Chow z investiční společnosti Cumberland DRW v nedávném rozhovoru prohlásil, proč Asie zaostala za Spojenými státy americkými v institucionálním zájmu o krypto. Podle jeho slov se však tato situace pravděpodobně brzy změní.

ECB: Polovina Evropanů si myslí, že blockchain vyřeší padělání peněz

Evropská centrální banka vyslechla veřejnost ohledně plánovaného digitálního eura. Polovina respondentů si myslí, že blockchain by se mohl vypořádat s padělky a vyřešit technické problémy.

Čína „podporuje“ investice do BTC a dalších pět věcí, které je třeba tento týden sledovat

Začíná nový týden a Bitcoin se pomalu vzpamatovává z víkendového šoku, během něhož nastal propad téměř celého krypto trhu. Pomalu ale jistě se však opět přibližuje k důležité úrovni 60 000 dolarů.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihl, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Na našem eshopu

meme
Zdroj: Michal Fortyn
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře