[Večerní souhrn článků] • Koronavirus a vliv na ceny kryptoměn • a další články

0
(0)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Koronavirus a vliv na ceny kryptoměn

Poté, co tento měsíc vypukla v Číně epidemie koronaviru, musel generální ředitel finanční služby DeFiner, Jason Wu zrušit tucet kryptoměnových schůzek se svými klienty v zemi.

Wu uvedl, že události jsou zásadní pro kryptoměnové investiční společnosti v Číně, aby získávaly peníze a investovaly do digitálních aktiv. Virus pravděpodobně situaci na kryptoměnových trzích zpomalí.

Čtyři burzy představují 96% z celkového objemu obchodování kryptoderivátů

Dle údajů z CryptoCompare je OKEx vedoucí burzou v obchodování s kryptoderiváty. V průběhu prosince kryptoburza OKEx zaznamenala denní objem obchodování 3,32 miliard USD, což představuje 35,8% celkového podílu na trhu.

Hned za ní se nachází Huobi s denním objemem obchodování okolo 2,7 miliard USD. Dále BitMEX s objemem 1,9 miliard USD a na čtvrtém místě se umístila kryptoburza Binance s objemem 797 milionů USD.

Analýzy a trhy

27.01. [LTC, DASH] Technická analýza: Konsolidace jako předzvěst velkého růstu. Poletíme na měsíc?

Litecoin a DASH zaznamenávají v roce 2020 pořádný bull run. Zdá se, že grafy ukazují na menší zpomalení a přípravu se na velký boom.

27.01.20 Technická analýza BTC/USD – Pohyb po odrazu nabírá momentum

Z mé strany byla analýza na BTC před necelým týdnem, tak se pojďme opětovně podívat na to, jak situaci vidím já. Alespoň si i já sám utřídím myšlenky a psaní je na to ten nejlepší prostředek. Už si přesně nepamatuji, kde jsem odhadoval odraz, ale jistě vím, že jsem nepředpokládal pokles níže jak k úrovni 7 785 USD. Odraz každopádně proběhl už na hranici podpory 8 225 USD a momentum každým dnem pomaličku sílí.

[Přehled trhu] 27.01. [BTC] Bitcoin bullish k 8 770 USD? [ICON] 13%[DASH] 11%[BCH] 14%[BTG] 11% Forky Bitcoinu hlásí nový bullish!

Včera jsme se podívali na BTC, DASH, ICON, BTG, BCH které zaznamenávají pěkný nárůst. Otáčíme krátký bearish?

Kryptoměny a kryptofirmy

[Názor] Bitcoin při ceně 100 000 USD nepovede k masové adopci

Všichni očekávají, že cena Bitcoinu po dosáhnutí hodnoty 100 000 USD povede k okamžité masové adopci této kryptoměny. Realita však může být trošku složitější.

Charlie Lee předvídá, co halving Bitcoinu udělá s cenou – čeká nás pumpa?

Zakladatel Litecoinu Charlie Lee si myslí, že halving BTC, jenž sníží odměnu, kterou těžaři dostávají za napájení sítě, na polovinu, může mít krátkodobý dopad na cenu BTC.

Hackování kryptoburz na vzestupu

Kryptoměnové burzy jsou pro hackery tím nejlepším cílem, můžou si tak přijít na miliony. Jejich útoky jsou stále sofistikovanější, naštěstí v roce 2019 vzrostly oproti roku minulému jen co se týče početnosti.

Hot news

CEO Tronu využívá smrt Kobe Bryanta pro vlastní propagaci

Včera tragicky zemřel při nehodě vrtulníku nejúspěšnější a nejoblíbenější hráč NBA, Kobe Bryant. Zatímco svět truchlí, šéf Tronu Justin Sun využívá smrti k marketingovým účelům.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Zatím se to tak jeví

meme

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img