27.01. [LTC, DASH] Technická analýza: Konsolidace jako předzvěst velkého růstu. Poletíme na měsíc?

0
(0)

Zprávy a souhrny

BTC, BAKKT, XRP – Týdenní přehled zpráv aneb co podstatného se událo minulý týden

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste...

[Večerní souhrn článků] • Téměř polovina obchodníků s kryptoměnami jsou dlouhodobí investoři • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Jan Kopil
Jan Kopil
Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Litecoin a DASH zaznamenávají v roce 2020 pořádný bull run. Zdá se, že grafy ukazují na menší zpomalení a přípravu na velký boom.

Vítejte tradeři u naší další aktualizace analýzy na LTC/USD a DASH/USD. Bitcoin se odrazil od supportu na 8 200 USD a momentálně zaútočil už na 8 700 USD. Naši včerejší TA na Bitcoin si umíte přečíst zde.

[LTC/USD] V roce 2020 k aktuální hodnotě +36,58 %

Litecoinu perfektní výkon ze včerejška přidal 4% na růstu. Na grafu to téměř není vidět a o tom to celé na LTC moměntálne je. Litecoin je dost stlačený mezi 52-56 USD a pohyby pripomýnajú již započatou konsolidaci v tomto pásmu jako příprava na velký pohyb. Ten velký pohyb je jen autorův vlastní názor, že vyústí do velkého pohybu vzhůru. Začátkem roku 2020 jsme u 40 USD psali o hodnotách nad 50 USD, top 2020 byl na 63 USD.

GRAF: Predikce 21.01.20

GRAF: aktualizovaný k 27.01

Support

Nejbližší podpora nám stále zůstává na 50 USD i když si nejsem jistý, jestli to budeme testovat i po 2x. V rámci konsolidace máme čas do začátku února (nejpozději), kde následně vidíme agresivní support line, která by měla poslat LTC nahoru, jak jsme to už měli zaznačené 21. 01.

Resistence

Odpor budou tvořit i bývalé support hodnoty, které se změní na resistence. Budeme určitě muset počítat s 57,5 ​​USD a následně s topem na 63 USD. Po jejich prolomení nás následně čeká 76 USD, ale to musíme očekávat koncem února nebo až března 2020. Situaci by mohl změnit jen Bitcoin, jeho agresivním růstem.

[DASH/USD] V roce 2020 k aktuální hodnotě +179 %

DASH v roce 2020 zažívá pravý bull run. Na top hodnoty v roce 2019 se výrazně přiblížil už v prvním měsíci 2020, když zaznamenal růst k 142 USD. Momentálně se pohybujeme na 113 USD, no stále v roce 2020 tu máme nárůst k současné hodnotě o 179 %. Po takovém velkém růstu obvykle přichází velký dump, ten může přijít postupně nebo náhle. DASH si vybral postupné uvolňování, kde momentálně držíme podporu na 95 USD.

Support

Podpora je podruhé testována na 95 USD. Pokud bychom prolomili tuto podporu, DASH může propadnout na 81-72 USD. Situaci jsem zakreslil do možného trianglu, který na konci vyústí do velkého propadu, nebo velkého růstu. Bude to záležet jen na tom, jak bude vypadat Bitcoin a zda dokáže prolomit odpor na 9 100 USD a růst k 10 00 USD.

Resistence

Odpor vidíme na současných 118 USD, i když celé pásmo od 103 k 118 USD je kritické. Pokud bude moje teórie o trianglu pravdivá, postupně se odpor bude zmenšovat. Na konci trianglu může jít DASH nahoru, ale musí jít i Bitcoin, po této shodě se můžeme dostat až k nejbližšímu odporu na 163 USD, kde se DASH pohyboval na topu v roce 2019. Knotem se DASH dostal až na 211 USD (2019).

 

 

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře