[Večerní souhrn článků] • Coinbase EARN přidala novou podporu • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Trump omilostnil bývalého člena představenstva společnosti Ripple • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Nervozita na kryptotrzích roste, ceny padají • ZCoin pod 51% útokem • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během včerejška v kryptosvětě. TRHY Ačkoli bitcoiny zpočátku vzrostly na 38...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Coinbase EARN přidala novou podporu

Americká kryptoměnová burza Coinbase přidala novou podporu v rámci vzdělávacího programu Coinbase EARN. Nová podpora pod názvem Compound je anonymní algoritmus otevírající cestu k decentralizovaným financím.

Analýzy a trhy

26.06.20 Technická analýza akcií Tesla a Microsoft – Rosteme, ale má to jeden háček

Tak jsem si pro vás připravil další analýzu na akciový trh. Dnes se budeme konkrétně věnovat společnostem Tesla a Microsoft. Z technického hlediska to vypadá dobře, ale má to jedno velké ale.

26.06.20 [Přehled trhu+LTC+COMP] Litecoin (ne)jde. COMP po Coinbase Pro již brzy i na Binance!

Teprve v minulém týdnu jsme viděli zalistování COMP na Coinbase Pro a dnes jsme viděli zalistování na Binance, které vyvolalo k současné hodnotě 9,66% pumpu. COMP se tak momentálně řadí mezi jeden z nejlepších Defi projektů.

Kryptoměny a kryptofirmy

Přechod na digitální měnu by ušetřil miliardy

Během vrcholu pandemie koronaviru Covid-19 se staly digitální měny vydané centrální bankou středem pozornosti. Jak se nezaměstnanost blížila novému rekordu, vlády spěchaly s novým řešením. Přechod na digitální měnu by kromě digitalizace měny mohl ušetřit i několik miliard amerických dolarů.

Skupina hackerů ukradla 200 milionů USD z 5 kryptoburz

Skupina hackerů ke krádežím použila „spear-phishing“ útoky. Tyto útoky využívají elektronickou komunikaci k zasílání scamů. A ukázaly se jako velmi efektivní.

Konec prokrastinace aneb jak žít svůj život, abychom nemuseli na konci litovat – 3. díl

V prvním dílu jsme si vysvětlili, co to je prokrastinace, ve druhém dílu jsme se podívali na dva nástroje, které nám mohou pomoci ji překonat a v posledním dílu našeho mini-seriálu o tom, jak přemoci prokrastinaci, si řekneme něco o výstupech a objektivitě.

OSOBNOST

Milada Horáková – Oběť justiční vraždy socialismu zemřela za svobodu a přesvědčení

Milada Horáková nás může inspirovat především svou nesmírnou odvahou, morální narovnaností a bojem za pravdu a svobodu. Se vztyčenou hlavou se postavila proti nenávistné ideologii, nespravedlnosti a politické zlovůli a byla ochotná za svoje přesvědčení i zemřít.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Bitcoin is based on “thin air”

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře