[Večerní souhrn článků] • Čína otestuje digitální jüan na platformě pro dodávky potravin • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Čína otestuje digitální jüan na platformě pro dodávky potravin

Čínská národní banka otestuje svůj digitální jüan na platformě pro dodávky potravin, která čítá přes 435 milionů aktivních uživatelů. Banka se tak snaží testovat případy využití digitální měny v reálném světě. To vytváří obrovskou příležitost pro přijetí této čínské digitální měny vydané centrální bankou.

Analýzy a trhy

15.07.20 Technická analýza BTC/USD – Na Bitcoinové frontě klid, máme očekávat spíše propad?

Připravil jsem si pro vás další update na trh s Bitcoinem (BTC), kde jak název vypovídá, tak je spíše klid. Od poslední analýzy jsem ale provedl nějaké grafické změny, které budou samozřejmě zmíněny a odůvodněny.

15.07.20 [Přehled trhu+BTC] Bitcoin: Investoři se neumí rozhodnout, kterým směrem?!

Kterým směrem pro Bitcoin? Růst nebo pokles? Investoři čekají, kdo udělá první krok. Jaké možnosti máme a co můžeme čekat?

Kryptoměny a kryptofirmy

Kryptoměnové podvody dosahují nových maxim

Skupina Whale Alert, sledující blockchain, tvrdí, že kryptoměnové podvody v letošním roce prudce stoupají ve srovnání s rokem 2017. Podle statistik prý podvodníci za toto období ukradli BTC v hodnotě 38 milionů amerických dolarů.

Američan použil záchranné půjčky Covid na nákup kryptoměn za 1,1 mil. dolarů

Občan USA použil na zakoupení kryptoměn záchranné půjčky z amerického programu Covid. Nyní je ve vazbě.

Řidič NASCARu Bubba Wallace bude prezentovat logo Bitcoinu

Afroamerický řidič, který zaplnil titulky novin poté, co tlačil na NASCAR, aby zakázal vlajku Confederate, bude řídit auto Cash App. Darrell „Bubba“ Wallace, jediný afroamerický řidič v nejvyšší závodní sérii NASCAR, bude nyní létat po trati v autě, které bude zdobit logo Bitcoinu.

DeFi jako hybná síla současného kryptosvěta – 6.díl

V prvním dílu tohoto seriálu jsme se obecně seznámili s DeFi projekty. Řekli jsme si, co to DeFi projekty jsou a jaké jsou jejich základní principy. Ve druhém a třetím dílu jsme si srovnali DeFi a Fintech a rovněž jsme si uvedli výhody decentralizovaných financí.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Rok 2020

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: