[Večerní souhrn článků] • Cena Etherea dosáhla nového maxima • a další články

4.7
(3)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cena Etherea dosáhla nového maxima

Cena druhé největší kryptoměny světa dnes přesáhla hranici 4 500 amerických dolarů poté, co BTC se vytáhl na úroveň 64 000 USD. Tento krok přichází jen několik dní po úspěšném upgradu Altair na síti ETH. [1]

Analýzy a trhy

02.11.21 Technická analýza BTC/USD – býčí vlajka na týdenním?

Bitcoin (BTC) jsme ve včerejší analýze rozebrali z pohledu měsíčního grafu, takže je dnes logické, že se tentokrát zaměříme na týdenní graf. Jak jsem včera konstatoval, měsíční časový rámec vypadá pozitivně.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Téměř 50 % amerických mileniálů je spokojeno s vlastnictvím kryptoměn

Průzkum společnosti Bankrate ukazuje, že téměř polovina mileniálů je spokojena s investováním na trhu s kryptoměnami ve srovnání s 37 % příslušníků generace X a 22 % příslušníků generace baby boomers.

Růst Bitcoinu ve 4. čtvrtletí je vytesán do kamene! Zaútočí na zlato, říká analytik Willy Woo

On-chain analytik Willy Woo spoléhá na prudký růst ceny Bitcoinu ve čtvrtém čtvrtletí tohoto roku. Podle něj je na dosah srovnání kapitalizace BTC a kapitalizace zlata.

Aplikace burzy Coinbase opět získala první místo v App Store

Kryptoměnová burza Coinbase opět dominovala americkému App Store. Aplikace byla v jednu chvíli více stahovanější než mainstreamový TikTok či Instagram. Co za tím stojí?

Avalanche vytváří fond ve výši 200 milionů dolarů, aby přilákal špičkové vývojáře kryptoměn

Nadace Avalanche představila „Blizzard“, fond nabízející více než 200 milionů dolarů ve formě pobídek pro vývojáře, kteří staví na síti Avalanche.

Bitcoin dosáhne tento měsíc na 98k $, říká PlanB, autor S2F modelu

Bitcoin uzavřel měsíc říjen 3 procenta od prognózy stanovené analytikem PlanB (63 000 USD). Nyní tento populární účet uvedl, že BTC se do konce listopadu přiblíží 100 000 dolarů.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img