Avalanche vytváří fond ve výši 200 milionů dolarů, aby přilákal špičkové vývojáře kryptoměn

4.9
(7)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Nadace Avalanche představila „Blizzard“, fond nabízející více než 200 milionů dolarů ve formě pobídek pro vývojáře, kteří staví na síti Avalanche.

Fond poskytne likviditu těm projektům v rané fázi, které inovují aplikace decentralizovaného financování (DeFi), nezaměnitelné tokeny (NFT) a další produkty na Avalanche.

Co je to Avalanche

Avalanche je síť proof-of-stake, která byla spuštěna v září 2020. Síť se může pochlubit kompatibilitou s Ethereum Virtual Machine, která umožňuje vývojářům přenášet decentralizované aplikace z Etherea. Síť se nyní může pochlubit i více než 320 projekty, které na ní aktuálně staví, včetně špičkového vydavatele stablecoinů – společnosti Tether, populární decentralizované burzy SushiSwap a poskytovatelů oracle Chainlink a The Graph.

Představujeme vám Blizzard

Podle pondělního oznámení patří mezi přispěvatele Blizzardu Nadace Avalanche, Ava Labs, Polychain Capital, Three Arrows Capital, Dragonfly Capital a CMS Holdings.

Blizzard bude upřednostňovat čtyři klíčové oblasti růstu v celém ekosystému Avalanche – DeFi, podnikové aplikace, NFT a kulturní aplikace. Prostředky budou použity na kapitálové investice, nákupy tokenů, partnerství, rozvoj technologií a podnikání.

Stavitelům v rámci ekosystému bude také nabídnuta průběžná podpora, přičemž prezident Ava Labs John Wu uvedl:

„Blizzard vstupuje do komunity Avalanche v klíčovém okamžiku, kdy tento příliv uživatelů a aktivit vyžaduje neustálé inovace v nových aplikacích a případech použití na platformě.“

Avalanche je šestá největší proof-of-stake síť s kapitalizací 14 miliard dolarů.

Avalanche je zároveň pátou největší sítí s celkovou hodnotou uzamčenou (TVL) ve výši 8,5 miliardy USD, přičemž její TVL vzrostla o 2 624 % z pouhých 312 milionů USD v srpnu.

Závěr

Nativní token Avalanche, AVAX, klesl zhruba o 18 % ze svého historického maxima z 23. září, kdy dosáhl hodnoty 79,31 USD. V době psaní tohoto článku se token obchoduje za 64,80 USD. Co myslíte? Podpoří zmíněný fond růst této kryptoměny?

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Rádi vás také přivítáme na našem oficiálním discord serveru ZDE.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.9 / 5. Počet hlasujících 7

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: